Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok miből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miből lehet megállapítani, hogy a barátom tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Itt vagyunk 7 hónaposak,és nem tudom,hogy tényleg szeret-e a barátom ahogy mondja.:( hozzáteszem nagyon féltékeny típus vagyok.. megbízok benne..de nem tudom..
2010. szept. 27. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ha 7 hónap alatt nem jöttél erre rá,akkor szerintem nem szeret.vagy nem tudod mi az a szeretet,de valami gubanc az van
2010. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szeretetet elsősorban tettekkel lehet kifejezni. Miért kételkedsz abban, hogy szeret?
2010. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
innen hogy tudjam ha? ha?
2010. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátom akivel 3 éve együtt vagyunk távkapcsolatban már az első hónapban érezhető volt, h érez vmit irántam ezt onnan tudtam megállapítani, h minden este felhívott, smseket írt, amikor találkoztunk és együtt tudtunk lenni órákig csak összebújva beszélgettünk aztán jött az a bűvös "szeretlek" és ... a lényeg hogy nekünk az első fél évünk volt olyan h "rózsaszín köd" aztán amikor még mélyebb lett a kapcsolatunk megismertük egymás hibáit ..blabla.. akkor, meg most is vannak hullámvölgyeink, de mostanában ritkább és most megint itt a rózsaszín köd dolog:D


NA a lényeg, h sztem ha az első 7 hónapban nem derült ki, vagy legalábbis te nem érzed h ez a srác táplál irántad mélyebb érzelmeket akkor lehetséges h nem szeret, de ezt először vele beszéld meg...ha ezek után se lesz változás akkor nem érdemes folytatnod. Magadnak is meg kell adnod a boldogsgot, de nem egy olyan mellett aki nem tudja kimutatni az érzéseit. 20/L

2010. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy rád néz, ahogy hozzád ér, megcsókol...mikor beteg vagy, meglátogat, aggódik érted. Minden lehetőséget kihasznál, hogy láthasson, beszélhessen veled. Minél többet akar veled lenni. Esetleg féltékeny. Érdeklődik a dolgaid iránt...Szerintem látod rajta:)

De miért nem vagy biztos benne? Miért mondaná, ha nem úgy lenne? Nem az elején vagytok már, hogy attól kelljen félned, hogy mi van, ha csak arra kellesz neki...kitart:) És ez a legfőbb bizonyíték. Az idő. Meg hogy mennyi energiát fektet a dologba (tali, beszélgetések, miegymás)

19/l

2010. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem rajongok a limonádé szerelmes könyvekért, de mi anno ezeket a kérdéseket onnan "tanultuk" meg... a mai fiatalok nem olvasnak romantikus (akár nem klasszikus) regényeket? A tetteiből derül ki. Hogy mennyire figyel oda rád, mennyire képes önmagát háttérbe szorítani, hogy a kedvedre tegyen? képes-e a kedvedért kompromisszumra! Gyengéd és gondoskodó-e? stb.
2010. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bízol benne, mivel féltékeny vagy. Féltékeny vagy, ergo kisajátítod, belemész egy önsajnálatba és most esztelni is akarod. Szerintem váljatok szét, mert nem vagy alkalmas egy kapcsoaltra. Mentsd meg a srácot magadtól.
2010. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden nap találkozunk mindig simogat ölelget mindent csinál amit kell.néha érzem,hogy tényleg szeret.de néha meg nagyon nem...
2010. szept. 29. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!