Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek?

Figyelt kérdés
Sikerült már valakinek olyan hogy csak barátok voltatok de aztán a végén mégis összejöttetek?És ha igen meddig tartott?Én most ebben a helyzetben vagyok de valahogy szeretnék továbblépni csak még nemtudom hogyvan,annyira nincs nagy barátság hogy neérné meg kockáztatni....
2010. szept. 27. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Chuck Norrisnak
2010. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annak mi nem xD
2010. szept. 27. 15:51
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem volt ien kapcsolatom.. egy hónapnál nem tartott tovább és most is szeretem de nem tudom egyszerűen visszacsábítani.. a te döntésed hogy belemész e vagy nem..
2010. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát én szeretném mivel én meg pont hogy barátként nemtudok rá tekinteni szóval vagy összejön vagy ennyivolt....
2010. szept. 27. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Tanulság, ha összejöttök, és nem működik, sose lesz utána olyan a kapcsolatotok mint elötte. Ez szinte biztos. Ennek fényében döntsd el, megéri-e neked.
2010. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem meg de szerintem neki nem...de ennyire meg nemkedvelhetett meg ilyen rövid idő alatt hogy neki ilyen fontos lenne a barátság...
2010. szept. 27. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
én így vagyok a barátommal 7hónapja:) legjobb barátok voltunk.
2010. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig voltatok előtte barátok? :)
2010. szept. 27. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
hát olyan fél évig...ahogy megismertük egymást,rögtön rájöttünk hogy lelki társak vagyunk.ő kezdettől fogva többet szeretett volna,én meg féltem,pont amiatt hogy odalenne a barátságunk ha nem működne.
2010. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
teljesen full ugyanígy vagyunk.én kezdettől többet szeretnék és nagyon jól elvagyunk de ő fél hogy utána ennyi volt az egész.... mondtam neki hogy találkozzunk és beszéljük meg akkor élőben szóval majd hétvégén találkozunk....azabaj hogy én nemtudok rá barátként tekinteni és nekem többkell mint egy barátság.... még gondolkozok hogy elmenjek-e....
2010. szept. 27. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!