Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek? Végtelenül el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Végtelenül el vagyok keseredve. (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom mihez kezdjek.Valahogy nem múlik a fájdalom. De egy kicsit részletesebben:

23éves vagyok a barátom 28 éves volt, vagyis jobban mondva a völegényem. 1,5évig jártunk jegyben. Aztán egyik napról a másikra változott valami. Komoly döntések elé álltunk a jövőt illetően ( kaptam egy 1 éves külföldi szakami gyakorlati helyet). Talán itt kezdődtek a gondok. 2 hete azt kérte, probáljuk meg milyen külön, birnánk e hosszabb távon egymás nélkül vagy sem... belementem ha nehéz szívvel is...tegnap 2 hét után viszont oriási pofon ért. Összejött mással:S nem csak az, hogy felbonottuk a jegyességet, leginkább az fájt, hogy a szemebe hazudott ennyi év után (5év)...és ha lehet ezt még fokozni : nagyon ideges voltam természetessen, de elmentem meccsre (kézilabda),mert számomra az az egy gyógyír. Kb 45. perc után éreztem mintha folyna vlmi. Kimentem és véres volt a nadrágom. nem mostanra vártam így természetessen nagyon megijedtem, bevittek egyböl a korházba..rémálom volt amit ott megtudtam: terhes voltam, de elvetéltem. Nemtudok megbirkozni ezzel a fájdalommal. mit tehetnék???? Előre is köszönöm aki végiolvassa:)


2010. szept. 27. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy pszichológust javasolnék. Jobbat most nem tudok mondani neked, mert így végigolvasva olyan sok és súlyos trauma ért téged, amihez szakember segítsége kell.
2010. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy fáj a szakítás,de örülj neki hogy most derült ki és nem a házasság után hogy milyen is a párod, és bár szomorú egy gyerek elvesztése vagy legalábbis megrázó ám ez is csak megnehezítette volna az életed hogy attól van gyereked aki elhagyott téged és akkor neked kellett volna dönteni a gyerek sorsa felől az talán még jobban tönkretesz téged lelkileg.Szóval ha belegondolsz mindenképpen jól jártál.igaz nem a legszerencsésebb módon.
2010. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

nyers leszek.

ha testi fájdalom elmúlik

ha lelki az is.


mit tehetnél? várj.

sajnálom a "babát", de jobb is.. csonka családba nincs sok értelme.

2010. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszadó, te egy igen egyszerű eszköz és egy mezőgazdaságban dolgozó egyén keveréke vagy, magyarán bunkó paraszt.

Kérdező:Pszichológus esetleg, ha semmiképpen nem megy, de előbb közeli barátokkal való beszélgetést javasolnék. Biztosan nem lesz egyszerű, hiszen kettős gyászt kell feldolgoznod...Kitartást és erőt kívánok neked.

2010. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó két kommentelő. 1: valószinűleg szakemberhez fordulok, mert per pill úgy érzem egyedül nemfogok tudni megbirkozni ezzel.

2: tudom, hogy igazad van! mégis nagyon fáj.De remélem idővel jobb lesz, és örülni fogok , hogy nem követtem el életem legnagyobb baklövését.

2010. szept. 27. 15:47
 6/7 A kérdező kommentje:
15:47-es ! Köszönöm!!!! Az, hogy másokkal is megoszthatom a fájdalmam sokat segít.
2010. szept. 27. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, a lehető legjobb történt veled még így is. Bár ezt te is látod, és ez jó. Rövidtávon a barátok segíthetnek, legyél velük, de valószinüleg ők is tudják, hogy most szükséged van a segítségükre. De hosszabb távon., lehet tényleg egy szakember segítségét kéne kérni. Idővel minden fájdalom csökken (testi és lelki), de hogy ezen tényleg túl tudj lépni, hogy fel tudd dolgozni, olyan segítség kell, aki tudja miről is beszél, és nem csak jótékony tanácsokat ad, mint mi, vagy mint a barátaid.

Sok sikert, kitartást.

2010. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!