Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Több véleményre kiváncsi lennék,tudom van akinél már egy csók is annak számi,van akinél csak a szex,de kiváncsi vagyok,ki hogyan viszonyul a témához,nem lehurrogást szeretnék,nekem párom sincs,igy nincs kit megcsalnom.
2010. szept. 27. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nálam már egy csók is annak számít...

neked sem sne jól, ha minden 2. csajjal smárolna a barátod...

2010. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csók is megcsalás... de ha szeretem a lányt azt még megbocsájtom de a sex megcsalást már nem
2010. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Moszuke ***** válasza:

tudod.. ha már a párod másról "álmodozik" már az is egy fajta megcsalás.

de amiről nem tudunk az nem fáj.


szerintem a csóktól felfele megcsalás:)

2010. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Számomra már az megcsalás, ha másra gondol.(érzelmi megcsalás.)

Szóval nálam egy csók is, és egy nem baráti ölelés is annak számít. A szex meg pláne.

2010. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát van akinél már az is megcsalás ha gondolkodik az illető?Szerintem a másik gondolatait nem lehet korlátozni.
2010. szept. 27. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
csók.vagy egy olyan érintkezés ahol látni hogy van köztük vmi mégha nem is történt semmi.brrr
2010. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Flört már megcsalás, de megbocsájtható, de ha megfogja pl a seggét akkor már nincs bocsánat.
2010. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha már nyitni tud a társad valaki felé, ez bármit takarhat, gondolatot, érdeklődést levélben, háta mögött, telefonon stb.
2010. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Korlátozni a másik gondolatát nem lehet. Viszont az a helyzet, hogy normális esetben fel sem merül igény gondolkodni máson.
2010. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat..kiváncsi voltam a véleményekre.
2010. szept. 27. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!