Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig marad fenn a "tűz"?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, és nagyon szerelmesek vagyunk egymásba.

Azt kívánom, bárcsak sosem lenne vége....

Mit tudnék azért tenni, hogy fennmaradjon még sokáig ez a szerelem, és ne ábránduljon ki belőlem? Nagyon nem szeretném elveszíteni.


2010. szept. 27. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A tűz addig marad fenn, amíg ki nem alszik. :D De mi pontosan a kérdésed?
2010. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 ev max. Utana jon a megszokas, megertes, szeretet.
2010. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Mit tudnék azért tenni, hogy fennmaradjon még sokáig ez a szerelem, és ne ábránduljon ki belőlem?"


EZ.

2010. szept. 27. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Kiábrándulni csak abból szokott az ember, aki csalódást okoz neki.

A szerelem fenntartása szerintem már nagyságrendekkel bonyolultabb kérdés. Nagyon fontos az őszinteség, a törődés, a problémák megosztása, hogy lehessen beszélni mindenről. Fontos az is, hogy kellően hasonlóképpen gondolkodjatok a világról. Meg persze: a változatosság gyönyörködtet. És nem szabad görcsösen akarni vagy félni sem.

2010. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat NORMÁLIS esetben változik, alakul, fejlődik. Miért kell ettől halálra rémülni? miért gondolod azt, hogy ha majd pár év múlva már lángol annyira ez a szerelem,akkor az alapból már sz.r is lesz?
2010. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Minden igyekezetem ellenére vége lett a kapcsolatunknak.

Egy másik, régi szerelme miatt.....Ennyit értem neki úgy látszik...:S

2010. okt. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!