Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utál az exem? Szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál az exem? Szakítás után még jóba voltunk.

Figyelt kérdés

először is sztem rossz helyre írtam, de mindegy.elmesélem az egészet, szóval már majdnem egy éve nem vagyunk együtt. Én szakítottam vele, ezért megértem ha utál, de igazam volt. mi távkapcsolatba éltünk, több mint egy évig bírtuk így. szerettem, mindennél jobban, és azt hittem ő is. egymással vesztettük el a szüzességem. mivel keveset találkoztunk, még nehezebb volt, és ő nagyon féltékeny volt.nyomozott utánam, felment az én msnemre és törölte a fiú ismerőseimet. de aztán tagadta. mikor erre rájöttem, adtam neki 1 hetet, h változzon, de nem változott, pedig akkor könyörgött. volt olyan h valami nem tetszett neki lecsapta a telefont, és nem értem el órákig.és aztán rájöttem h nekem így nem jó. pedig szerettem. sírva mondtam neki mikor találkoztunk h legyen vége. megint könyörgött,és adtam neki mégegy esélyt. akkor próbálkozott, aranyos smseket írt, hívott, szóval láttam rajta h nagyon akar..de feltűnt h engem már nem hatnak meg ezek a dolgok. rájöttem h már nem szeretem.mivel nem volt hajlandó velem találkozni (gondolom érezte h mit akarok) telefonba szakítottam vele. aztán elmondott mindennek, mert h telóba szakítok, holott ő nem akart találkozni.

ő neki azóta volt barátnője. midnenhova közös képeket tett fel, pedig rólam sose tett fel egyetse(mikor rákérdezett azt mondta csak engem akar megóvni, a hülye ismerőseitől..) mindenhol ki volt neki írva h ő mennyire szerelmes.


azóta énis megtaláltam azt akire vártam. féléve boldog vagyok vele, de én nem írom mindenhol ki, nincs feltűnési fiszketetségem. és nekem a votl pasim nem hiányzik már, bár néha jó visszagondolni rá, de max úgy h ő volt az első az életembe. tudom h neki is fontos ez. egyszer megbeszéltük h azért tartjuk a kapcsolatot. azóta valószínű törölt engem msnről. nyáron szülinapjára írtam neki smst, és akkor váltottunk pár szót, most volt az én szülinapo, és ő is írt ,és mikor írtam neki h köszönöm, meglepődtem de jól esett, azt írta h nem kell meglepődni, énis írtam neki...


szóval a kérdés az h miért kért meg rá h legyünk jóba a szakítás után, ha midnenhol enyelgő képeket rakott fel a nőjéről, és most h nekem van vkim, miért bunkó? egyszer összefutottam vele, és nem ismert meg. én nem akarok tőle már semmit, csak mégiscsak egy emlék, és érdekel h mivan vele.szerintem jogosan szakítottam, és amugy se lett volna sok értelme így egy párkapcsoaltnak



szerintetek miért olyan velem?


2010. szept. 27. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem elég érett, és egy kisgyerek/kamasz/éretlen ember is nehezen fogadja el, ha vége van valaminek.
2010. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kérdés(ek)re kérdéssel nem illik felelni, de miért foglalkozol vele? Miért nem mindegy, hogy ő mit gondol? Éli ő is, éld te is a saját életed...
2010. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.


utolsó: nemtudom. valamiért érdekel. vele voltam több mint egy évig, és elég fontosak voltunk egymásnak. érdekel h mivan vele, jólenne néha beszélni vele. mert így beszéltük meg már régen. hogy ha egyszer szakítunk, ő keresni fog, mert attól még érdekelni fogja mivan velem.


és egyébként ha nem világos vmi nyugodtan kérdezzetek:)

2010. szept. 27. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!