Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben érthető hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben érthető hogy nem bízok benne nem?!

Figyelt kérdés

Van egy barátom,3 hónapja járunk. Nagyon szeretem és tudom hogy ő is. :) Vele feküdtem le először.

Viszont nem sok jót hallok a párkapcsolatairól.. nagyon sok csaja volt már de a többséget csak megb@szta.

Volt egy b.nője akivel majdnem 1 évig járt. Azt mondta hogy csak azt szerette az addigi b.női közül.. viszont azt is csaklta fűvel,fával mert a b.nője is csalta őt.

A haverjai is mondják hogy látni hogy engem mennyire szeret.. meg ő is mondja hogy velem komolyan gondolja meghogy nagyon megfogtam őt..

Volt csaja is mondta hogy vigyázzak vele mert nagy csajozós.. miokor elmondtam a pasimnak hogy mit mondott akkor azt mondta hogy az a csaj a legnagyobb ku*va meg ilyenek. Szeretem de nem bízok benne... és így olyan rossz =(


2010. szept. 27. 10:15
 1/10 A kérdező kommentje:
pasim meg azt mondta hogy nem is szeretem őt ha nem bízok benne.. mert valahol már ő is érzi hogy nem nagyon bízok benne.. és hát így nem sok értelme van...meg próbálok bízni benne de nehéz.. meg ért már pár csalódás. :S
2010. szept. 27. 10:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha azt mutatod felé, hogy megbízol benne, mindent megfog tenni, hogy erre a bizalmadra méltó legyen.

ha azt érezteted vele, hogy megbízhatatlan és rossz, akkor nem fogja érteni minek vagy akkor vele, stb

2010. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát van okod rá.Hány éves a fiú?

Amúgy nem volt korai még lefeküdni vele, h. az első+ ő ilyen múlttal rendelkezik?

Amúgy a múlt nem jelent semmit,de azért a stílusa sokat elárul.Mert a páromnak is voltak csak szexuálus kapcsolatai,de egyik volt barátnőjéről se beszélt ilyen csúnyán.Amúgy ha tényleg szeret akkor nem csak szex van, hanem csak találkoztok, dumcsi meg ilyenek, szex után pedig foglalkozik még veled és nem egyből haza megy.Szóval ezekre figyelj.

2010. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
javaslom: ne cseszd el ezt a srácot, mert a te hibád lesz, ha megcsal, mert belé beszéled
2010. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél úgy mintha bíznál benne, ha hazudni akar úgyis hazudni fog, ha bízol hanem,de akkor legalább nem fog veled balhézni.Idővel úgyis kiderül mi van.Aztán lehet tényleg téged szeret,de erre tényleg vannak jelek,mert annyira úgysem tudja megjátszani magát hónapokig.
2010. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:20


Ekkora badarságot is régen hallottam már. Ha valakibe bele lehet beszélni a megcsalást, az már réges-régen rossz.


Kérdező: szerintem érthető, ha nem bízol benne. Ha nem bízol benne, akkor nem is szereted.

1 esélyt adj, de az első alkalommal, amikor biztos vagy benne, hogy más lány után futott, szerintem jobb, ha otthagyod.

2010. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én nem járnék olyannal, aki nem bízik bennem, állandóan vádol és mindenért magyarázkodnom kellene

nem járnék vele, ha mégis akkor meg is érdemli, hogy meg legyen csalva

2010. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

én szeretem őt.. és megpróbálok bízni benne. :)

Amúgy 17 éves.

2010. szept. 27. 12:28
 9/10 A kérdező kommentje:
szinte minden nap találkozunk.. meg amikor csak tudja velem tölti az idejét.
2010. szept. 27. 12:29
 10/10 A kérdező kommentje:
meg most is mondta neki az egyik ismerőse hogy szép b.nőd van ezt már ne cseréld le.. :S xD
2010. szept. 27. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!