Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú képes végighallgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú képes végighallgatni a barátnőjét amolyan lelkizős keretben? Ha valami nagyon fáj a lánynak, és ki kell adnia?

Figyelt kérdés

Feltételezem, ha nagyon szereti, akkor mindenképp... :) De mégis... hallottam már olyat is, hogy nem érdekli, csak ül, és hallgatja a problémáját. Nem ilyen pitiáner dolgokban, nagyobb lelki problémára gondolok :)

A tizenéves korosztályra is gondolok ezzel..főleg :)


2010. szept. 26. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatban elvárható, hogy érdekelje.
2010. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nekem sok lány barátom van aki megoszt mindent velem és ennek azért örülök mert tudom hogy bíznak bennem. Szóval igen, én szívesen hallgatok bárkit és próbálok segíteni :)
2010. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is meghallgatom mindenki lelki baját. Persze, hogy a barátnőmét is. Ki kell beszélni az ilyet
2010. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
örülök hogy ezt hallom.. : ) egy barátnőmnél mostanság történt egy szomorú eset...ki volt borulva szegény... :S és mikor elmondta a barátjának (kb. 2 hónapja vannak együtt) ilyen 'aha' és 'hát megértem' válaszokat kapott..többynire. nálam töltött el szomorúan egy délutánt, és nálam aludt el, mikor szerintem ezt tőle várhatta volna el...csak nem mutatott sok érdeklődést...de azt is lehet hogy nem tudott szegénynek mit mondani :S
2010. szept. 26. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alap dolog egy kapcsolatban, és ezzel el is mondtam mindent!


18/F

2010. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugen, vanilyen eset i, mikoregyszerűen nem tudsz segíteni a másikon, nem lehet mit mondani, megnyugtatni... De meg kell próbálni jobb kedvre deríteni.

Előző voltam.

2010. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a sz*r gépelésért!
2010. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem gond :)

én is alap dolognak gondolom...és végülis ha szeretek valakit, akkor nézni nem bírom, ahogy csak sír és szenved, és mellette vagyok, és próbálom megnyugtatni...de ő nem ezt kapta, pedig megérdemli, hogy foglalkozzanak vele... :S

na mindegy, én eléggé kiakadtam rajta... :(

2010. szept. 26. 22:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező.Ha már más baján is ennyire kiakadsz,akkor mi lesz ha veled történik valami rossz az életben.Nem mindenki empatikus alkat.A beleérző képesség egy adottság,a jellem része,és ezt nem mindenki birtokolja.Ez nem szándékos érzéketlenség,egyszerűen arról van szó,hogy kevesen alkalmasak lelkizésre.Mindenkinek megvan a maga baja,és ti nők néha a bolhából is képesek vagytok elefántot csinálni.De a férfi nem arra született,hogy a ti kicsinyes lelkivilágotokat istápolja.Csak igazi problémák hatnak meg minket.
2010. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

történt már elég sok hasonló velem is :)

és nem nevezhető bolha dolognak egy édesapa elvesztése, nem is akárhogy sajnos. egyikőnk sem az a típus, aki a valóban kicsi dolgokat felfújná, de egyszerűen sok sok dolog után eljöhet a pillanat, amikor tele leszünk, és jól esik ha valaki meghallgat... :) csakhogy ezúttal is én tettem meg, kíváncsi voltam, hogy képes-e rá más is :)

2010. szept. 27. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!