Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hülye kérdés. De mégis....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hülye kérdés. De mégis. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
15f vagyok. van egy lány aki tetszik és én is neki, csak az a gáz h ő 12 éves. még nem volt barátja. de idősebbnek is néz ki meg ugy is viselkedik. mm nem az h iszik meg cigizik, mert nem. csak nem olyan hülye mint az átlag kiscsajok. nem tudom, hogy mit tegyek. összejöjjek vele?
2010. szept. 26. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval a mai "átlag" 12 évesekhez képest ez kiemelkedőnek számít. Elég nagyon fordult a világ.

Amúgy szerintem ismerkedjetek, beszélgessetek. Összejönni meg szerintem 14 éves korától lehet értelme.

2010. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem süssél nekem palacsintát.
2010. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan gyereössze vele :)

én is jártam 12 éves lánnyal nem is olyan régen, csak én kicsit idősebb vok mint te :)

2010. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
idősebb vagy a kérdezőnél és egy 12évessel jöttél össze?érdekes...
2010. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!