Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nélkül is kitartanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül is kitartanátok a párotok mellett?

Figyelt kérdés
És ha azt mondanák ,hogy csak minden második hónapban vagy 1 évben egyszer? Vagy egyszerűen mindenkit főleg a testi örömök hajtanak és lenne egy határ ami alá nem szeretne senki menni e téren? És hát ha így van, mégis hol az a határ?Persze az idősebbek akik már kiélhették magukat szóval ők elmondhatják egy bizonyos kór útán ,hogy nemérdekli őket a szex már annyira és inkább más.De a fiatalabb korosztály?(kort is lécci fontos)
2010. szept. 26. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az is, hogy miért mondaná azt, hogy csak minden második hónapban vagy 1 évben egyszer.
2010. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan a kapcsolatom, akkor úgyse lesz ilyen helyzet... nincsenek határok és hülyeség felállitani azokat... ha s szex esik jól, hát lesz szex. Tudom mi a célom, elérem. És ha mégis vannak ilyen határok ott valami nincs rendben.
2010. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg.Jó ,hogy csak példának írtam.
2010. szept. 26. 17:19
 4/8 JulesM111 ***** válasza:

A szex hozzátartozik a párkapcsolathoz, szóval, szerintem heti egyszer illik minimum együtt lenni. :)

Ha vmiért szexmentesség alakulna ki, vagy kezdene kialakulni kedvesemmel, elsősorban próbálnám megbeszélni vele, hogy nem okés.

Ha nincs szex, nem lesz párkapcsolat sem, vagy valamelyik fél előbb-utóbb félre ugrik, és ebből baj lesz.

Na jó, gyermek születésekor van egy kis kötelező szexmentesség, ez túlélhető, de akkor is segíthet az asszony keze, hogy mégis csak ne magamnak kelljen elintézni egy magányos pillanatban :D


-32f-házas-1-gyermek :)

2010. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos annak idején a volt párom autóbalesetet szenvedett, s ez miatt a hátfájdalma felerősödött, a medencéje is fájt.Akkor megpróbáltuk hetente egyszer, majd kéthetente, csak lassan rászokott a szg-re.Amikor beszélni szerettem volna, akkor játszott, amikor puszit szerettem volna, akkor nem is figyelt rám.Próbáltam vele beszélni, de a válasz az volt, hogy nem tudja.Nem tudtunk sajnos semmit sem megbeszélni.Végül már félévente volt egy alkalom, amikor pl nem volt kedve játszani, de a legvégén csak évente volt.4 évig voltunk együtt.A szexmentes dolgokat úgy helyettesítette ő, hogy amikor dolgoztam, akkor szépen a chaten ismerkedett, s a lányok küldtek magukról pucér képeket...stb.

Valahogy ezek után össze törtem, s szakítottam, de nem hitte el, majd kerestem albérletet s szakítottam vele megint, elköltöztem, majd pár hétre rá kibékültünk, lehazudta értem a csillagokat is, elhittem, hogy megváltozik.Egy- két hétig, talán háromig minden rendbe volt, utána minden kezdődött az elejétől.Amikor annak idején elsőnek kimondtam, hogy vége, akkor felregisztráltam egy társkereső oldalra, s barátkoztam, s megismertem egy férfit, akivel csak akkor barátok lettünk,s elkezdtünk beszélgetni msn-en, akinek elmondhattam a gondjaimat, aki meghallgatott, ő adott tanácsokat.Ő tudta, hogy mi van a kapcsolatomba, még ő mondta, hogy béküljek ki az akkori párommal...csak jót akart, mert elég sok távolság volt köztünk, s msn-en tudtuk beszélgetni.Valamikor amikor magam alatt voltam, egy webkamerás mosolyderítő videókor szerettem bele, ahogy hülyült a kamerába, csak hogy jobb kedvem legyen.Utána szakítottam a párommal, s találkoztunk.ÉLetem akkori legjobb csókja volt, hisz régen éreztem már magam nőnek.A távolságot megoldottuk egy évre rá, s bár mi sem tudunk minden nap szexelni, elég stresszes a munkája, négy műszak, ami eléggé megterhelő, de mégis heti egyet össze hozunk, s bár nekem kevés, s ő is tudja, de ilyenkor magamat támadom le,nem csalom meg.

Szerencsére sok mindent meg tudunk beszélni, amit az előző párommal nem tudtunk, s bár a szex nincs olyan sűrűn, mégis van reggeli meg esti össze bújás, amikor beszélgetünk a terveinkről, a napunkról.NEm cserélném el semmi pénzért sem.

26 évesek vagyunk,s én lány vagyok.

2010. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Julesnél a pont!


Amúgy hosszú távon nem működik a kacsolat szex nélkül.... szerintem...


25/f

2010. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen kitartanék mellette, ha nem azért kérne erre, mert már nem szeret vagy megcsal... Ha meg szeret, akkor ő is akarja és nem kér ilyenre...
2010. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám:(A szex 3 hónapig volt jó, most 9hónap alatt talán 4x voltunk együtt. A páromat kézzel kényeztetem, ő is engem(amit én már nem szeretek). Nagyon rossz h nem érzem magam nőnek mellette. Vágyom mindig h hátha szenvedélyesen szeretkezünk. De aztán csak a kéz marad,amitől már nem izgulok fel. Többre vágyom... Hogy miért csak ez van, nem tom. Próbáltam beszélni erről vele, de nem mond semmit. Most már ott tartok, h inkább elmegyek discóba szórakozni, táncolni, mint hogy újra és újra megbántson a visszautasításával. Pedig szeretem, de ha sokáig még ez lesz, h nem mutatja ki h mit érez, akkor ebből szakítás lesz. 23éves lány
2010. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!