Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmibe se vesz a pasim?

Figyelt kérdés
hát nem bánik valami tul jol velem, nagyon szeretem és ő is kitduja mutatni hogy szeret vagyis remélem.kicsit gyerekes sztem.pl ha elmegyünk a boltba vesz magán 3-4 darab drágább sört engem megse kérdez h kérek e valamit.ugyérzem ezt velem veglehet csinálni, mert régen semmit se fogadtam el tőle amit venni akart.ha a bartai átjönnek sörözni akkor nem érdekli hogy én mit csinálok mert én nemtudok velük elbeszélgetni egy jo témáról.ha pl ruhát venni megyünk megvesz magának egy drága felsőt, de nekem még egy 800 ft os topot se venne.tudja h nem vagyok gazdag de mindig kérdőre vonja hogy mér nem veszek egy drága szeb ruhát az olcsobb helyett.tul szerénynek talál vagy nemtom. éreztetni kellene vele h én is szeretem a törödést. de nemtudod hogyan adjam tudtára.egy honappal ezelőtt pedig bulizni voltunk, berugott és kérte h menjek haza mert igy nemtudja elengedni magát.az a baj tényleg szerény vagyok, de mit tegyek?
2010. szept. 26. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

elég fura főleg az utolsó amit irtál az a bulis..:S

biztos vagy benne hogy szeret mert a leírottak alapján elég furán bánik veled..na de ha biztos vagy benne akkor sztem pl mikor lemennek a havarjai akk mond elötte direkt h engem meg sem kínálszédes? v vmi ilyesmi és ebbl elvileg veszi a lapot:)

2010. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem értem miért vagy vele...
2010. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én meg azt nem értem miért várod el tőle hogy vegyen neked ruhákat, meg akármit. Én rohadtul nem vártam el egyik barátomtól sem, hogy vegyen nekem bármit is. A törődést nem csak ezzel lehet kifejezni, de ha szerinted igen, akkor keress olyan pasast aki eltart.

A bulizós részre nem tudok mit mondani.. Lehet le akart rázni.

2010. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem azzal van a baj, hogy szerény vagy...hanem inkább H Ü L Y E vagy, már bocs...-,-'

Nem veszed észre, hogy megaláz?

Akármennyire is szeretek valakit, ha megaláz, megbánt, akkor egyből kiábrándulok belőle és ott hagyom a pcsába...!

Ő csak azért van veled, hogy legyen valakije..., mert ha nem így lenne, akkor törődne veled meg az ÉRZÉSEIDDEL!

2010. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:02-es!Lejön a kérdező írásából,hogy nem az a baj,hogy nem veszi meg,inkább a hozzáállás,hogy fel sem merül udvariasságból esetleg benne.Az én barátom is mindíg megkérdezi vegyen e valamit,de nem azért mert nincs rá pénzem,csupán azért mert szeretne örömöt okozni nekem(Az más,hogy ezt álltalába visszautasítom)

Emelett még írta is akérdező,hogy a barátja azt akarja,hogy márkásabb cuccokat hordjon,holott biztosan tudja,hogy nem engedheti meg magának a lány.Akkor vegye meg ezt Ő,ha ilyen elvárásai vannak-.-

És hogy ne legyen teljesen off, a kérdésre válaszolva:Szerintem mond el neki,hogy ez rosszul esik és ha továbbra sem változtat akkor hagyd ott.Aki szeret az nem fog így megalázni.Vagy ha együtt vásároltok vegyél egy általa is kedvelt cuccból párat és fogyaszd el előtte.A végén meg kérdezd meg neki hogy esik ez:S

2010. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!