Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés

A lényeg h a barátom nagyrészt csak akkor mer komoly vgy fél komoly dolgokról bezsélni ha nem vagyunk együt tés msnen bezsélünk. ha itt van nállam vagy én nálla akkor nem meri felhozni:(.Nemtudom h miért,sztetek?


normális válaszokat lécci,kort és nemet is,köszi


2010. szept. 26. 13:36
 1/6 A kérdező kommentje:
múltkor is msnen merte felhozni azt h mással tnácol a szallagavatón,miközben tudja h engem nem zavar ha mással táncol, a saját bálja azzal táncol akivel akar. mikro ideért hozzám,felhoztam a bált, de nem merte akkor sem felhozni h kivl táncol:S
2010. szept. 26. 13:38
 2/6 anonim ***** válasza:
szégyenlős..írd meg neki msn en hogy élőben is lehetne ilyen..vagy nemtudom xD
2010. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
félős a gyerek majd bele jön később 21/F
2010. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
11 hónapja járunk,nmhiszem h ennyire félne tőlem, meg imd és nem tartom terorrban sőt azt csin amit akar, ha elakar meni a haverjaival menjen,nem tartom viszsa,de nem értem h milrt nem mer szemtől szemben bezsélni dolgokról:(
2010. szept. 26. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél hogy lehullik róla a lepel, amit oly sokáig sikerült fenn tartani elötted. Vagy fél megmutatni az érzéseit. Erre neked kell rájönnöd.
2010. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Moszuke ***** válasza:

Moszuke:


én is könnyebben írom le mit érzek mint, hogy szavakba öntsem. amikor leírod, van időd megfogalmazni és a szobád viszonylagos nyugalmában tudsz gondolkozni most mit is mondj. (MSN pl)


biológiai tény: a férfi agy (nőivel ellentétbe) nem arra való, hogy érzelmekről beszéljen. törődj bele


22/fiú

2010. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!