Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire "papucs" dolog?

Figyelt kérdés

papucs=az a férfi aki mindig azt teszi amit a nő mond.... (ha valaki nem tudná)

A szitu az, hogy 1 hónaposak vagyunk a barátnőmmel, és eddig semmi baja nem volt a külsőmmel, (legalábbis nem mondta).

Most pedig célozgat rá, hogy borotválkozzak meg, menjek el fodrászhoz, meg nemártana eljárnom edzeni...

A telefonálás is így van....Eddig hol ő hívott, hol én hívtam, most pedig már elvárja, hogy én hívjam mindig, csak csörgetni tud....

A gondom csak az, hogy én így érzem jól magam, ilyen frizurával, és ilyen szakállal...

De nagyon szeretné ha megváltoznák már most....Szerintetek?

én 18/f, Ő 17/l


2010. szept. 26. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem papucsság hanem hülyeség.Keress olyan lányt aki olyannak fogad el amilyen vagy.
2010. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a borotválkozás és a haj nem papucs dolog. egyszerűen ő ezt igényli. viszont telefonálás az!
2010. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg neki, beszéljétek meg. Telefonra meg vegyetek olyat, hogy korlátlanul beszélhettek egymással, 1000 forint körül van havonta(ha van rá pénzetek).
2010. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van
2010. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress olyat aki így szeret ahogy vagy aki elfogad ilyennek és akkor hosszú életű lesz a kapcsolatod!
2010. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kompromisszumot kell kötni. Edzeni nem mennék, lustább vagyok annál, vékony vagyok, minden izmom látszik megfelelően, hízni pajzsmirigy-rendellenesség miatt nem tudok, így "nőni" sem, szóval értelme sincs. Arra rá tudott venni h borotválkozzak naponta kétnaponta, mert érzékeny a bőre és kipirosodik egyből ha megszúrom. A hajam olyan amilyen.

Mindent meg lehet beszélni ezért növesztettetek szájat.

2010. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom....De nagyon szeret, ill. szerelmes belém, és én is nagyon szeretem. Nem szeretném elveszíteni.

De én is folyamatosan szapulom, hogy engedje ki a haját, meg öltözködjön kihívóbban....tehát oda-vissza megy a dolog.

Viszont a telefonálást nemnagyon értem, hogy miért változott meg.

Mind1, szerintem most még belemegyek a játékába, aztán a későbbiek folyamán majd kiderül hogy mi lesz.

Végülis én kértem tőle, hogy legyünk egymáshoz 100% ban őszinték, és mondjuk el, hogy mi nem tetszik a másikban.

2010. szept. 26. 12:20
 8/10 orsybaba88 ***** válasza:

szerintem is keress olyat, aki elfogad Téged. Persze az nem baj, ha változol néhány dologban, és a párod rásegít erre, de ez a parancsolgatás nem normális.

JA ÉS HA EGYSZER ENGEDSZ NEKI, ONNANTÓL Ő LESZ AKI A NADRÁGOT VISELI!!!!!!!!!!! EZT NE FELEDD!!!!

legjobb lenne kompromisszumot kötni, te is engedj egy kicsit, meg ő is... fifty-fifty...

2010. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LazyAce válasza:
Egyszerű...neveld meg vagy szakíts vele...ha ennyiben hagyod akkor tuti hogy egyre jobban elkapatod és majd jön a követelőzés meg a sorozatos veszekedés
2010. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A telefonálás része elég nagy valószínűséggel azért változott meg, meg megjött róla a számla és a szülei kicsit pipák lettek rá.

A többit meg meg kell beszélni. Így ismert meg, így szeretett beléd, szóval fogadjon el ilyen lenőtt hajú, borostás/szakállas puhatestűnek amilyen vagy.

2010. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!