Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak keressem vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak keressem vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy év után szakított velem a barátom, mert ő nem szeret!Ez egy hete történt!de őt még jobban megviselte mint engem, látszik rajt, hogy nincs semmi kedve semmihez, szomorú!azóta nem is beszéltünk még sms sem volt!szerintetek irjak neki?nem értem hogy most akkor mért van ilyen rossz kedve!? 21/L
2010. szept. 26. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél közömbös iránta. Lehet, hogy hamarosan visszasírja magát. A pasik néha olyan lükék...
2010. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj az voltam me tegnap egy helyen voltunk bulizni!én elvoltam egész este táncoltam, ő meg csak figyelt kivel vagyok meg mit csinálok!de nem keres!!!nem értem
2010. szept. 26. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Várj csak türelemmel, ha nem túl büszke, szerintem idővel visszamegy hozzád. Bár ha már így szakítgat, szórakozik, az már rég rossz. :S Az én barátom is ezt játssza, nagyon k*csög húzás... de nálunk már én kezdem megunni, amit csinál. Szóval vigyázz vele, ne engedd vissza túl könnyen.
2010. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!