Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon emlékszik a lány ara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon emlékszik a lány ara hogy mikor jöttünk össze?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz egy hónapja hogy összejöttem a csajommal, de nem tudom hogy emlékszik-e rá.És gáz lenne ha csak én emlékeznék rá.Mit tegyek?Vegyek neki valamit vagy csak mondjam azt ha ő mégis emlékezne rá hogy bocsi elfelejtettem.Mert szerintem az tök papucs lenne ha csak én emlékeznék rá....
2010. szept. 26. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora hülye vagy:OO

Abba mi a papucsság ha gondolsz a csajodra és veszel neki vmit?:OOO Csak hogy tudd a lányok mindig jobban tudják mint a fiúk;) És vegyél neki vmit!!!! Ne legyél bunk.ó!!

2010. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan "köszöntsd" nem leszel papucs. örülni fog neki. egyéként a nők nem szokták elfelejteni (kivéve engem, de én mindent elfelejtek) viszont örülök ha szólnak.
2010. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hónap,ember ne vessz már meg ! Aztán veszel valamit a másodikra is meg a harmadikra stb az egy évesen (amire mondjuk már értelme is lenne valamit venni) meg már nem fogsz tudni mit venni és itt fogsz minket zaklatni a "Szerintetek mit vegyek neki" kérdéseddel.Felejtős,elég ha megemlíted neki kedvesen hogy már egy hónapja vagytok együtt,ha meg mindenképp venni akarsz vegyél neki minden hónapban egy rózsát és ennyi.
2010. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!