Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jo megoldás?

Figyelt kérdés
párommal 8 éve vagyunk együtt nagy nehézségek árán két honapja megszületett a kislányunk. párom nagyon rendes ember rengeteget dolgozik nem iszik nem jár sehová csak értünk él. kapcsolatunk elején rajongásig odavolt értem de az utobbi pár évben nem igazán mutatja ki az érzéseit. mondja sokszor hogy szeret amit én tudok is az eszemmel de valahogy egyre kevésbé érzem. mindig mondom neki hogy probáljon meg megnyilni elöttem és mutassa ki ugy mint régen mindig meg is igéri egy pár napig ez megy is de utána megint csak ugy vagyunk. szükségem van arra hogy olyan legyen mint régen tudom hogy enniyi év után már ugyanolyan mégsem lesz de valamenniyre fent lehetne tartani azt a " varázst" nem???? most arra készülök hogy megmondjam neki hogy vagy tényleg megváltozik minden vagy menjünk szét mert ennek igy nincs sok értelme. hozzáteszem hogy pár éve külföldön dolgozik havonta van itthon és egyszerüen olyankor amikor hazajön akkor sem nagyon törödik velem de ez a kislány születése elött is igy volt tehát nem az van hogy most a gyerek neki az elsö. őt egyébként imádja. adjatok tanácsot mit tegyek? elég rendesen el vagyok keseredve.
2010. szept. 26. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia:)Gratula a kislányhoz:)

Nem a legjobb megoldás,hogy szétmenjetek a babának is szüksége van az apára és az apának is rá,meg persze neked is, mert szereted.Lehet,hogy kéne olyan este ahol kettesbe vagytok beszélgettek egy jó kis vacsi mellett vagy akármi ne egyből a szakitáson gondolkodj:)

2010. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj vele külföldre. :) Na jó, tudom, ezért kapok egy "ez a válasz nem volt hasznos" pecsétet... tudom, hogy egy 2 hónapos kislány mellett nagyon nehéz lehet bármi is.

A varázs fenntartása meg: új praktikák bevezetése, vagy valami sokkterápia: csinálj valamit, amiről tudod, hogy sosem gondolná, hogy megteszed neki. Valami igazán meglepő.

2010. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az edigi válaszokat! kedves első! nem csak most jutott eszembe a szakitás már többször is de mindig ugy voltam vele a rengeteg átbeszélgetett idők után ( mert már nagyon sokszor megbeszéltük ezt a dolgot) hogy na talán majd most lesz változás. de mondom ideig oráig tart csak. a külföldre menés ahogy mondod nem egyszerü a másik pedig hogy nem hiszem hogy változna valami hiszen amikor még itthon dolgozott akkor is ugyanez volt. egyszerüen nem tudja kimutatni az érzéseit csak akkor amikor én már annyira kikészülök hogy szová teszem kb( havonta) pár napig ok minden.
2010. szept. 26. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!