Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem még túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem még túl magam az exbarátnőmön?

Figyelt kérdés

2 éve én szakítottam vele, mert még fiatalok vagyunk és még sokat szeretnék élni, új dolgokkal ismerkedni stb.

Viszonylag volt sok nőm is, egy éjszakások, és románcom is azóta. Még is ha nagy ritkán találkozom vele, még mindig vágyódom utána. Rosszul esik hogy már mással van, és hiányzik a mosolya, és olyan gyönyörű lány:( sokat gondolok rá.

Elrontottam hogy szakítottam vele, vagy próbáljak arra összpontosítani csak és kizárólag hogy keressek még másokat?

25 é. férfi


2010. szept. 25. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az emberek nem tudják értékelni azt amilyük van. Tisztelet a kivételnek.

Így jártál. Nincs jogod reklamálni. Megpróbálhatod visszaszerezni, de ha elhajt, add fel.

2010. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is jártam így.Próbálkozz be még egyszer,hátha.Aztán ha nem megy,akkor ennyi.Sok variáció nincs.

Esetleg megpróbálhatod ezzel is.

[link]

2010. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt bizony elszúrtad. Nem lenne szép belepiszkálni a mostani kapcsolatába. Hagyd, hadd élje az életét. NÉLKÜLED.
2010. szept. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de sokszor úgy tűnt, ő is nyit felém. A barátja egy szemét, és próbálom felnyitni a szemét:( és persze kihasználni a helyzetet. Tudom hogy ez rossz, de korrekt.
2010. szept. 29. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!