Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tanárodba beleszeretni nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárodba beleszeretni nem helyes? Te mit tennél? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Mert velem meg történt, és érdekelne, mit gondoltok róla. Én nagyon félek, mert azért ő mégiscsak a tanárom és napi kapcsolatban vagyunk. Elég nehéz titkolni mindenki előtt, de muszály, mert azt mondta, ha a kollégái megtudnék biztosan kirúgnák a suliból.

A baj ott van, hogy nekem ez nagyon nehéz, mert tényleg beleszerettem és annyira kívánom, de nem találkozhatunk csak négy-ötnaponta:S Bár néha azért kicsit késöbb megyek haza és vele töltök pár órát, de ez így nem jó.

Egyedül anya tud róla. Már be is mutattam neki és jóba vannak:) Igaz már "felnőtt" nő vagyok, de nem tudom türtőztetni magam. Néha az órákon csak az jár az eszembe, hogy most azonnal letámadom.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Most mit csináljak?? Nem tudom, hogy egyáltalán lehet-e ezt csinálni. Minden annyira jó vele és ráadásul annyira nem egetverően sok a korkülönbség sem köztünk. Ő 28 éves én meg 20. Szerintetek, hogy tudnám kicsit csillapítani a vágyamat iránta? Néha csak úgy rám tör, hogy akarom és ellógok az órámról, bemegyek az irodájába és kicsit feldobom a napját, de ő ezt nem találja hejesnek, mert nekem az iskolám, neki meg a munkaheje, de hát könyörgöm, én nem tudom mi volna a megoldás.

Lécci segítsetek


2010. szept. 25. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ha felnőtt emberek vagytok mindketten, akkor miért kell titkolni? nem értem...
2010. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért mert igaz, hogy felnőttek vagyunk, de nem mindenki nézi jó szemmel a dolgot. Egyetlen munkatársa tudja(a matektanárom) és bukok matekból, pedig nem vagyok hozzá hü

*lye. Ő is csak azért tudta meg, mert a páromnak és neki közös az irodájuk és mi éppen valami olyat csináltunk amit nem kellett volna, vagy legalább is nem ott és nem akkor, de a pasinak kulcsa van az irodához és ránknyitott. Először köpni akart, de végül is sikerült meggyőzni, azóta is zsarol minket folyton.

De nem is ez a lényeg, hanem, hogy, hogy tudnám magam egy kicsit lehűteni, mert mindig kívánom őt, de nem mászhatok rá az iskolában.

2010. szept. 25. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok mint te!!!! Csak én 20/F vagyok....


Szívesen beszélgetnék veled msn-en a témával kapcsolatban, ha gondolod írj privit....

2010. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenképp olvasd el a zalábbi könyvet:


Jacqueline Wilson-Szerelmi leckék.

2010. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!