Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz ha ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha ezt egy pasinak küldöm?

Figyelt kérdés

Szerintetek, ez inkább csajoknak való szám? Lány vagyok, és fiúnak szeretném küldeni, csak félek, hogy a klipp miatt inkább csajnak való szám.

http://www.youtube.com/watch?v=7I9sqR05uYc


2010. szept. 25. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A szám az jó meg hát a szándék a lényeg :D
2010. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát jah, téll jó szám:D ahhj a szándék..de azért nem akarok hülyét se csinálni magamból:D
2010. szept. 25. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez valami borzalom, a szam is, a klip is.

A pasi megtanulhatna playbackrol "enekelni", mert meg az sem megy neki. De a csucs az, amikor 1:43-nal, aztan 3:01-nel is, megjelenik a rancos, bo jegeralsojaban vagy nevezzuk mackonadragnak :D:D:D A no szep, az egyetlen szep ebben a klipben. (miert is szeretned elkuldeni a baratodnak...?)

Zene: igenytelen, szintetizatoron kivul semmi, a szoveg helyenkent mintha angol lenne, de valami katasztrofa...

Miert nem valasztasz egy igazi, szep szamot?

2010. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Jó szám...ha nekem küldenéd teszene, ne félj attól hogy nem tetszene neki:-)küld csak!


Üdv.:16 éves Srác

2010. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én is meghalgatom a csajos számokat , szerintem nem szégyen:-)...am ez biztos nyerő :

http://www.youtube.com/watch?v=GcHMzkau-T4


Próbáld meg:-)


üdv.:ismét a 16 éves srácXD

2010. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na mivan román zenekekarra lamúroztok?:))

ők voltak a kedvenceim 8 éve kb. Életem legszebb napjának tartottam mikor találkoztam és beszéltem velük :D

Akkoriban még ügyesek voltak.

Amúgy küldheted, ha szereti az ilyen zenét.

2010. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a republic miért lenne román?Szép számaik vannak
2010. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Akcent te, nem a Republic:))
2010. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Prodigy-t küldhetne valaki :D
2010. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!