Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, ti mennyi idő után feküdtetek le a párotokkal?

Figyelt kérdés

Párommal 6 hónapja ismerjük egymást, de egy héttel ezelőtt találkoztunk először, akkor jöttünk hivatalosan össze. Jövő hétvégén megint jön elvileg. Nagyon úgy néz ki, hogy kb két hetente tudunk találkozni a távolság miatt, lehet még akkor sem, ha tanulnia kell, ahogy beljebb érünk a tanévben.


Ő még szűz, én már nem. Szerintetek jó ötlet, ha ráhagyom, és addig megy, ameddig jónak látja, vagy szabjak határokat, hogy köv héten csak ismerkedünk, petting, stb?

Illetve kezdeményezzek? Jó néven fogja venni? Gondolok itt arra, ha elkezdem kényeztetni, puszilgatni?

Annyira nem tudom, hogy mit illik, mert előző párommal elsők voltunk egymásnak, ott ő vezetett. Hagyjam most is, hogy párom lépkedjen, ahogy neki jól esik, és ha úgy van, tegyük meg, vagy szabjak határt, hogy egymás testének megismerése, petting, és majd később szex?


2010. szept. 25. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Te vagy a lány, jól értem?


Szerintem ennyire ne görcsölj rá erre a dologra. Hagyd, hogy ott és akkor, spontán történjen majd minden. Ebben nem kell előre tervezned, és felesleges is. Érezni fogod majd a reakcióiból, hogy ő mennyit is szeretne.

Ha magát a szexet nem akarja majd, akkor persze ne erőltesd. De ha mindketten szeretnétek, akkor miért ne. L/22

2010. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én több mint 2 éve távkapcsolatban élek! De nem szabad egyből az ajtónak rontani egy távkapcsolatban ez mind több idő! mi pl: 7 hónap után feküdtünk le elöször de mi 1 hónapban 1-2 hetente találkoztunk.3,5 hónap után aludtunk elöször együtt és kb 4 hónapnál kezdödöt a petting.Szerintem ez így volt jóóó mert távkapcsolatban lassabban tudod kiismerni a másikat.
2010. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gabriell88 ***** válasza:
mi hetente 1x tudunk találkozni.. egy hónap után történt meg a dolog...de sztem ahogy érzed:)
2010. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!