Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez amit érzek iránta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez amit érzek iránta 2 hét után? 22F

Figyelt kérdés

Amikor vele vagyok nagyon jól érzem magam vele, sőt bizsergek is a közelében, hiányzik ha nincs velem, és soakt is gondolok rá. Ez lehet szerelem 2 hét után? Mit mondhatok neki? Hogy SZERETLEK, vagy hogy SZERELMES vagyok beléd? Egyáltalán mi a különbség?


Nem akarok hülyeséget mondani neki....


2010. szept. 25. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerelem az a rózsaszín köd mikor nem látsz... szeretlek meg hogy úgy jó neked ahogy van már mélyen vonzódsz hozzá egyben a barátod is lett a részeddé vált... érted?
2010. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeretlek ez elég butuskának hangzik férfi szályból nekem. :) Adj neki valami "kabalát", azzal a céllal, hogy ha testileg nem vagyok ott, lelkileg támogatlak (és megmutatod a "kabalát").

Ez kifejti a szeretettet szerintem, és még jól esik az ajándék is.

2010. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te még inkább csak SZERELMES vagy
2010. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát az elején még azt célszerű mondani,hogy "szerelmes vagyok beléd" amikor meg már régóta együtt vagyunk akkor meg azt hogy "szeretlek"??
2010. szept. 25. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
általában, mind a 2-t "szeretlek"-el szokás kifejezni ilyenkor. Kevesen tudják megkülönböztetni(SZTEM) abban az esetben ezt, mivel elvakít a szerelem:P
2010. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!