Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mivan? (fiú ügy)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? (fiú ügy)

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek állítólag bejövök és nekem is nagyon tetszik,de ő nem nagyon foglalkozik velem és nem szeretnék beleesni aztán meg csalódjak,mert már megtörtént. Szerintetek,hogy derítsem ki,hogy akkor most mi van?Nem meri megmondani? Csak hülyeség volt ?(mert a haverja mondta nekem.. )pleasee help!
2010. szept. 25. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
beszélj vele...
2010. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kamuuu ***** válasza:
Igen nem tudsz mást tenni ismerd meg jobban beszélgess vele ebben az esetben próbálj te kezdeményezni :)
2010. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát jólvan de mégis mit mondjak neki?

Nem szeretnék leégni..

végülis ismerem mert évfolyamtársam..:D mondjuk ez nem sokat számit csak mondtam

2010. szept. 25. 14:43
 4/16 anonim válasza:
Szia, hát kezdj vele beszélgetni, tök mindegy miről... aztán h ha jól kijöttök úgy is összefogtok járogatni, beszélgetni... és h ha ő is úgy érzi, akkor megcsókol... ennél nincs egyszerűbb dolog=) (Tapasztalatból mondom =)már 2,5éve együtt vagyok a párommal=) 18/L )
2010. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm most sokat segítettél.. de még egy gond van hogyan beszéljek vele hogyha folyton ott vannak a haverjai... meg mindenki és máskor pedig nem tudom elkapni mert mindig órája van vagy valami és én is sietek ő is?:S
2010. szept. 25. 15:34
 6/16 Kamuuu ***** válasza:
Valamikor biztos hogy lesz egyedül is mindig figyeld meg és csapj le az alaklomra max vársz de a haverok előtt nem jó az égés:S
2010. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát ja.. okéés majd figyelem :D
2010. szept. 25. 17:03
 8/16 A kérdező kommentje:
még egyet.. nemmtudom még mindig mit mondjak neki..:s segítsetek..
2010. szept. 26. 14:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Bármit. Attól kezdve h rákérdezel milyen órája lesz éppen, az időjárást vagy olyan teljesen hétköznapi dolgokat hozz szóba aztán alakul az. Ha találtok közös témát azon indulj tovább. Az is benne van a pakliban, hogy valójában, nem is olyan jó srác csupán messziről láttad annak. Vedd az egészet egy kis kísérletnek, és ha nem jön össze akkor ne csüggedj le. =)
2010. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kösziszépen...:D

Hát lehet.. de kitudja :P

2010. szept. 27. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!