Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egyszer is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszer is egy igazi pár belőlünk?

Figyelt kérdés
Szeretői kapcsolatban vagyok. Mindketten házasok vagyunk. úgyérzem komolyabbra fordultak az érzéseink. Én halálosan szerelmes lettem bele. Valószínű hogy ő is, mert ha csak szex kellene neki akkor nem volna még mindig velem. Sajnos jó ha 1 hónapban egyszer megtudjuk oldani az együttlétet, pedig egyhelyen dolgozunk. Szóval mindennap talizunk. De mindig ölelget, csókolgat, megszagolja a pulcsimat, meg hasonló jelekből gondolom hogy szeret ő is engem. Csak az a baj nagyon a családjának él. Nem hiszem hogy elhagyná őket. Ne is reménykedjek abban hogy egyszer igazi szerelmesek legyünk?
2010. szept. 25. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem.
2010. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem könnyű dió, ezt csak ő döntheti el, hogy a család vagy a boldog szerelem.

Ne nagyon reménykedj, legalább nem fog mégjobban fájni, ha bejelenti, hogy a családját választotta.

2010. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha a családjának él, akkor szerintem törődj bele hogy szerető maradsz, vagy hagyd el.
2010. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szégyeljétek magatokat, hogy a párotokat így semmibe veszitek mellette meg kefélgettek... ha az én párom így megcsalna kivágnám mint macskát szarni!
2010. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Holdtündér ***** válasza:

Utolsó nem tudom mit háborogsz!

Nem is ismered a családi hátterüket!

2010. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem! Mert egyikőtök sem meri otthagyni a biztos kapcsolatát, azt a roh@dt nagy boldog házasságot. Mert nem meritek.


De ha nem fogjátok megtenni akkor örök életetekre boldogtalanok lesztek mert a jelenlegi párotok mellett sosem lesz jó.

2010. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Képzelem, mennyire szerethetitek a családotokat, ha a munkahelyen meg egymással kavartok... Váltani, bezzeg, nem mertek.

2. Könnyű úgy tenni a szépet, ha havonta 1x találkoztok, amúgy meg csak "hivatalos" formában vagytok együtt. Meguntátok kicsit a házastársatokat valami miatt (rengeteg oka lehet, pl. nem figyeltetek oda arra, hogy tudatosan kell ápolni a kapcsolatotokat, nem csak várni, hogy majd a másik tesz valamit), ezért kívülről pótoljátok az izgalmakat, hát persze, hogy így simán "beleszeret" az ember abba, akit naponta lát. De nem biztos, hogy ha egyszer egymást vállalva is összejöttök, összeköltöztök, akkor más lesz, hacsak nem figyeltek egymásra jobban, mint ahogy a mostani társatokra tettétek. Talán érdemesebb lenne megjavítani a házasságokat.

2010. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!