Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem kívánja a sexet (ő a fiú)?

Figyelt kérdés

Már 25 napja nem szeretkeztük én már ki vagyok készülve, minden álmom erről szól.

Kérdésemre, hogy neki nem hiányzik azt mondja, hogy nem, utána meg, h egy kicsit. Miért van ez? Nem lehet vele megbeszélni, egyszerűen nem hajlandó magát megeröltetni. Szinte hozzám se akar nyúlni..... Ha szakítanék is, mert ez így nem állapot, akkor meg nem tudnék érzelmek nélkül lefeküdni valakivel. Mit tegyek?


2010. szept. 25. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
egy másik nő van a dologban. dobd.
2010. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Halasmuffin!

Mér kell egyből a legrosszabbra gondolni? Lehet hogy csak szimplán impotens lett:D

2010. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy meleg
2010. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
DE ebbe beleőrülök. Nem akarom, hogy ez így legyen. Korábban sem volt valami kívánós, de akkor legalább még volt kb. másfél hetente.
2010. szept. 25. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Dobj egy privátot, és megoldjuk ez a hiányt.
2010. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a dolgot meg kellene beszélned vele, mert előbb-utóbb el fogod hagyni, és neked lesz igazad.
2010. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megduglak én minden nap is csak írj nekem és nem fogsz szenvedni ;)
2010. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az, persze, kapásból másik nő van a dologban...pff.

Az is idióta volt aki eladta annak a billentyűzetet annak aki ezt leírta...


Lehet, hogy a barátod csak sokat dolgozik, stresszes, meghalt valakije. Ilyenekre nem gondoltál?

2010. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valójában teljesen más közegbe került, megváltozott.Lehet, hogy emiatt van.
2010. szept. 25. 16:38
 10/10 anonim ***** válasza:

iskolás vagy, eszel.

Dolgozol, eszel.

Kirándulsz, eszel-

mindig eszel, mert jó és mert kell, hiába mások a körülmények teljesen.

2010. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!