Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom?

Figyelt kérdés

Szóval..

Nem alkoholista a pasim,csak hétvégenként szokott inni,és hát néha egy cseppet be szokott rúgni de nem vészesen.

És mikor odajön hozzám olyan furcsa, az arcomra ad puszit,meg más nőkről beszél... szerintetek a pia milyen hatást vált ki belőle ilyenkor? mert pl ha kettesben vagyunk,picit részegen egyáltalán nem ilyen.

Meg hozzá tenném,hogy olyan haverja van aki mindig az én palimon keresztül akar csajozni(itt értem azt,hogy mindig ő beszél a nőkkel,hogy hát a haverjának bejön) egyszóval bele viszi a rosszba,mert ha palim velem van,nem csinál ilyeneket,sőt még annyira nem is szokott be rúgni...

Szerintetek?


2010. szept. 25. 01:21
 1/3 anonim válasza:
Mondjad Palinak, hogy ne igyon.
2010. szept. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni,de az alkohol mindig az őszinteséget hozza ki az emberekből... vagyis nem hazudnak,nem játszák meg magukat,akkor mutatják meg igazi oldalukat.

Eléggé gyatra kifogás neki,hogy a barátjának keres barátnőt és így beszélget más nőkkel....én tuti nem engedném a sajátomnak.

2010. szept. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert egy szánalmas, idióta seggf*j, keress mást csak ezt tudom mondani.
2010. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!