Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint egy éves netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éves netes ismertség, de még nem találkoztunk. Érdemes még reménykedni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit tavaly nyáron ismertem meg egy társkereső oldalon. Véletlen tévedtem arra az oldalra, előtte sosem társkeresőztem. Nagyon örültem, hogy rátaláltam, mert a magáról adott leírása (és persze a fényképe) alapján szimpatikus volt nekem. Regeltem, majd írtam neki, ő pedig kedvesen válaszolt, MSN-címet cseréltünk majd ott beszélgettünk. Kissé körülményesen alakultak a dolgok, mert rögtön az első levelezésünk után másnap négy vagy öt hétre kiment Amerikába. Ezután családjával volt itt-ott-amott, a lényeg, hogy nem volt netközelben. Utána csak ősszel tudtunk újra beszélgetni, onnantól kezdve kisebb-nagyobb rendszerességgel MSN-eztünk. Ő elég ritkán jött fel MSN-re (kb. két-három hetente), újabban pedig még ritkábban, úgy talán havonta-kéthavonta egyszer. Beszélgetéseink során mindvégig kedves volt, soha nem volt velem elutasító. Mindvégig szimpatikus volt nekem és úgy gondolom én is neki. Szényen nem szégyen, de személyes találkozásra sajnos még nem került sor. Mivel előtte nagyon sok csalódás ért, melyeknek nyomai a mai napig bennem vannak, ezért sosem eröltettem a találkozást. Nem akartam letámadni, túlságosan nyomulni rá egyrészt a már említett korábbi negatív tapasztalatok miatt, másrészt pedig azért, mert őt olyannak ismertem meg, aki nem szereti ha nyomulnak rá, így nem eröltettem a találkozást. Mindezt tetézi, hogy eléggé elfoglalt voltam abban az időben és ő is az volt: ő érettségire én pedig diplomára készültem. Aztán jött a nyár, mindketten újra elfoglaltak és nettől távol lettünk. Ő kórusban énekel, nyáron nagy kórustalálkozó volt és arra próbáltak. Gondoltam, majd ősztől biztos lesz alkalmunk találkozni, hiszen ekkorra már szerettem volna de nem tudtam elérni. Közben egyszer sikerült beszélni vele, amikor megtudtam, hogy ősztől nem abban a városban (dél-dunántúli nagyváros) fog tanulni ahol lakik is és ahova én járok tanulni, hanem 60km-re keletebbre egy másik megyeszékhelyen. (nem akartam jobban konkretizálni :) ) Azóta sajnos még nem volt MSN-en.

És most jön a probléma:

A Facebook-üzenőfalán látom, ahogy egy másik srác, egy új ismerőse, egy ottani iskolatársa rendszeresen vacsorázni, ebédelni hívta/hívja. Hogy ezekre elment-e azt nem tudom, csak annyi tudok, hogy nem reagált mindegyikre, amelyikre reagált arra sem azonnal. Láthatóan nagyon nyomul rá a srác, a beírogatásaiból ítélve. Legutóbb pl. azt írta az üzenőfalára, hogy hétfőn átjön (abba a városba ahol a lány lakik illetve ahol én tanulok) és kérdezte a lányt, hogy mit főz ebédre. Gyakorlatilag a szemem láttára hódítgatja, míg én tehetetlenül állok mindennel szemben, nincs semmi ötletem mit tehetnék. Úgy érzem magam, mint egy katona akit fegyvertelenül állítanak ki a harcmezőre.

Nagyon bosszant a dolog, mert:

- nagyon szeretném személyesen is megismerni ezt a lányt

- nincs jó ötletem amit bevethetnék, amivel segíthetnék magamon

- folyton magamat okolom, marcangolom, mert hibásnak érzem magam amiért eddig nem találkoztunk személyesen és ez rendkívül nyomaszt.


Elismerem, hogy hatalmas lúzer vagyok, nyugodtan ki is röhöghettek érte. Ha mégsem így tesztek és esetleg segíteni is tudtok, akkor kérlek, adjatok tanácsokat, tippeket, hogy mit érdemes ilyen esetben tenni.


2010. szept. 24. 23:33
 1/6 Kamuuu ***** válasza:
Fuuuuuu de rohadt hosszu ehjj
2010. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Saját példámon tudom, nem jó beleélni magunkat az ilyen netes kapcsolatba. Mi a sráccal pár hét múlva találkoztunk, de nagyon kiábrándító volt az egész, pedig nagyon szimpatikus volt nekem fénykép és msn alapján is. Mi két vagy három hét alatt napi 5-6-7 órát msn-eztünk, alig tudtunk betelni egymással. Mikor meg találkoztunk személyesen, alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.

Szóval, lehet, hogy te sem lennél így beindulva, ha valóban találkoztatok volna. Próbálj találkozni vele, mert így azt hiszed, hogy elmúlasztottál, hogy vesztettél valamit, pedig lehet, hogy nem. A találkozás után pedig megnyugszol, még akkor is, ha élőben is bejönne a lány, mert így elvileg mindent megtettél, ami tőled telt.

2010. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eleinte próbáltam nem beleélni magam, aztán a végén mégis sikerült, legalábbis nagyon úgy érzem. Igen, számítok arra amit írtál, ezért is írtam korábban, hogy "nagyon szeretném személyesen is megismerni ezt a lányt " tehát megismerni, ami lehet, hogy végül negatív tapasztalattal zárulna (magyarul: élőben nem szimpi), ez természetesen benne van a pakliban, mint ahogy az ellenkezője is.

Az információ hiánya, az információáramlás lassúsága megnehezíti a dolgomat.

Nem tudom, hogyan iktathatnám ki ezt a másik srácot illetve hogyan tudom felvenni vele a versenyt ilyen körülmények között?

2010. szept. 25. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:49


Mi volt a gond vele? Miben volt annyira más élőben, mint msn-en meg a képeken, hogy annyira nem bírtad elviselni?

2010. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan más volt élőben, mint a képen, sokkal idősebbnek tűnt. A képen nem látszott "lepukkantnak", élőben viszont az volt. (Pedig nem csalt a képpel, nem 10 éves fotó volt.) Olyan kiábrándító volt...

Azóta abbahagytam a netes ismerkedést...

2010. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en 4 eves netes ismertseg utan, talalkoztam egyszer egy csajjal es osszejott.


(nem 4 evig fuztem)

2010. szept. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!