Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megoldás kéne de gyorsan, mert már nem tudom mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Lehet valaki attól beteg, hogy szeret valakit, aki elutasitó vele?:/ Szóval a szenvedéstől beteg? Lehetséges?Mert én nagyjából ezt érzem és nagyon rossz :/

Olyan rossz, hogy nem is figyel rám és megváltozott velem szemben. Msn-en rám se ír és nem tudom mihez kezdjek:/

Kérlek segítsetek.

18/L


2010. szept. 24. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Közel minden betegség lelki okokra IS visszavezethető. Szal amit írtál nagyon is lehetséges. Vagy elfelejted, nem olvasgatsz régi beszélgetéseket, nem őt keresed másokban,

vagy leülsz vele, higgadtan őszintén megbeszélitek hogy mi van.

Keresd barátaid társaságát, vedd észre azokat a dolgokat amit meg tudsz mosolyogni az életben.

Én felhívnám, hogy beszéljünk, mert nagyon nincs rendjén itt valami.

2010. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ohh köszi, értem. :/ Annyira rossz, nagyon bánt :/ És ő fontos nekem.
2010. szept. 24. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Együtt jártatok? Vagy csak plátói szerelem volt részedről esetleg ő is érzett valamit irántad minek a hatására változhatott meg? irj valami konkrétumot is.
2010. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Őszintén ez ilyen baráti viszony, és ezért is bánt ennyire a dolog, mert nagyon fontos nekem és hát most ilyen lett velem. :/

Beszéltem is vele telefonon meg minden, de látni is akar és talán nem bír várni vagy nem tudom de bánt nagyon :/ Már a sírás szélén vagyok. :/

2010. szept. 24. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Szóval a baráti viszony alakult át szerelemmé a te részedről. Hát ez nem jó. Próbálj meg vele beszélni de ha elutasitó akkor hagyd a francba. Tudom könnyű mondani de ha ő nem viszonozza az érzéseidet akkor felesleges bánkódnod utána majd találsz olyat aki viszontszeret.
2010. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Részemről is baráti viszony, ígyis lehet nagyon fontos de egyre jobban bánt a dolog :/ Mit csináljak?
2010. szept. 24. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Keres valaki mást, menj bulizni, kirándulni.... ne ülj otthon ezzen rágodva mert tényleg beteg leszel.
2010. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bulizni nem nagyon szeretek, viszont suliban elvagyok a többiekkel, de néha eszembe jut ez és onnantól kezdve rossz napom lesz :/
2010. szept. 24. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok, csak fordítva. Beleszerettem egy lányba akivel jó barátok vagyunk, elmondtam neki és úgyérzem már idegenkedik tőlem :(. Én is baromira sz*rul érzem magam, ha rágondolok, hogy miért ilyen, hogy jutottunk idáig...

Tudom, hogy nehéz, de el kell fogadnod. Próbálj kevesebbet gondolni rá, békélj meg a tudattal, hogy Te már megtetted a magadét, és ezt nem lehet erőltetni.

19/F

2010. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi :/
2010. szept. 26. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!