Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bál lesz. Elhívjam, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bál lesz. Elhívjam, vagy mi?

Figyelt kérdés

Hát, hát... Én egy nyolcadikos, 14 éves lány vagyok és nem hiszem, hogy voltam-e valaha ennyire oda egy emberért abból a bizonyos másik nemből. A fiú szerintem nagyon aranyos, bár nem igazán ismerem... Nemrég kezdtem el beszélgetni facebookon és nagyon rendes. Néha olyanokat mondd nekem, hogy 'aranyoska', de nem tudom hova tenni. Akkor ez most egy jel lenne, vagy mi? Mostanában - mivel nagyon figyelem - észre szoktam venni, hogyha néha rám pillant. Volt olyan amikor hat gyerek válla fölött nézett rám és amikor észrevettem akkor halványan elmosolyodott és elnézett másfele. Az iskolában nem szoktunk beszélgetni... Legalábbis csak köszönni szoktunk egymásnak.


A lényeg az, hogy mivel ez már az utolsó évfolyam az iskolámban van ilyen, hogy Alapítványi Bál. Ott a nyolcadikosok táncolják a nyitótáncot. Őszintén szólva szeretnék jelentkezni én is és vele táncolni! Már néhányszor felhoztam a bál témát, de nem hiszem, hogy vette a célzást. Azt mondta, hogy még meggondolja. Mai nap megkérdeztem a haveromat, aki mellesleg az egyik legjobb sulis haverja, hogy kik mennek az osztályából? Azt mondta, hogy Ő maga, az egyik lány osztálytársa és az a fiú aki nekem tetszik. Megkérdeztem, hogy és az a lány kivel fog táncolni? És azt mondta, hogy lehet, hogy avval a fiúval... Azóta nem tudom mit csináljak. Mi tévő legyek? Nem merem elhívni, viszont azt se szeretném, hogy mással táncoljon...


Kérem véleményeiteket!


2010. szept. 24. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
A szüleidtől kérj tanácsot! Kezdjetek el ilyenekről beszélgetni! Még ha nehéz is!
2010. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szüleimmel már beszéltem... Vagyis apukámmal. Ő azt tanácsolta, hogy álljak oda a fiú elé és kérdezzem meg tőle, hogy táncol-e majd velem a nyitótáncon. De erre én képtelen vagyok.
2010. szept. 24. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj oda, én is ezt tanácsolom. Ebben a korban a fiúk legtöbbször félénkebbek, mint a lányok. Legfeljebb nemet mond, nincs veszteni valód. Ha meg igen, akkor ... :)

Sok sikert!

21/l

2010. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!