Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajon, melyiket helyezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajon, melyiket helyezitek előtérbe?

Figyelt kérdés
Elsőre a külsőt látod, de ha odamegy hozzád valaki, legyen mondjuk 108kg nem izomban, és elkezd veletek csevegni, pl. a salátákról, vagy bármi másról, mit csinálnátok? Megfontoljátok másodszor hogy érdekes srác, vagy a külseje miatt ott hagynátok a franca.
2010. szept. 24. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
*CsajoK (Férre írtam)
2010. szept. 24. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha salátákról kezd el beszélgetni velem inkább azt fontolom meg hogy nem-e buza növény :P ne haragudj de egy srác nem attól jön be csajoknak h "csajos" témákról lehet vele beszélni mellesleg én nem is szoktam még csajokkal se salátákról beszélni...
2010. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért pont a saláta? :D Felejtsd el légyszives!


Ennyi kilóval biztos magas is vagy. Milyen magas vagy?

Bár azt mondtat nem vagy izmos. Semennyire sem?


Ha magas vagy, akkor lehet esetleg tetszenél.

De amúgy nem küldenélek el. Megfontolnám mindenképp, h beszélgesek még vele, hacsak nem annyira taszító a külseje. Csak ne a salátát! :)

2010. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha egy elhízott pasas odajön hozzám és a SALÁTÁKRÓL kezd beszélni, TUTI menekülök :D:D:D
2010. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogj le...
2010. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nálam nem a külső a fontos. =) Sokkal inkább a belső. Jó.. ne legyen bányarém.. de azért érted. :D

Fogjon meg benne valami, ez lehet kisugárzás..humor.. bármi. :D

Te melyiket választanád? egy bunkó és beképzelt , de atomszexi csajt, aki "csak ugy elvan veled".. vagy azt aki lehet nem olyan dögös, és szép. de imád :)

De a salátát tényleg hagyd. !! :D

2010. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!