Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején:A suliban megismertem egy srácot még nagyon régeen, minden csaj belé volt szerelmes én meg állandóan csúfoltam :D ez volt 4.-be. Most pedig 8.-ba eléggé megtetszett már nem olyan okoskodós és nem olyan dilis. Egyszer tavaly összeakadt a táskánk, elég vicces volt a barátnőmmel egy jót nevettünk az egészen, akkor még semmi nem volt. Csakhogy van egy barátnőm akinek bejön ez a fiú, de neki van barátja és még ezen a fiún kívül tetszik neki vagy még 8 fiú, ne is kérdezzétek, hogy ez hogy lehetséges. Hisz nem tudom :D. Na szóval ennek a fiúnak van egy osztálytársa, akinek 100%, hogy nagyon tetszek, de ő nekem nem. Ez a fiú mindíg bámul és olyan aranyosan néz. Szerintem nem lenne szemétség a barátnőmmel hiszen van barátja és még van vagy 8 pasi, de azt a másik fiút se szeretném megbántani, mert olyan kedves és kedvelem, csak úgy mint egy barátot. Ez a fiú eléggé válogatós és még nm volt barátnője, ahogy én :D. Ő az-az okos fajta és elég helyes is, eddig ő az a fiú akit hozzám valónak tartok. Igazán sose ismertük egymást a fiúval, sose voltunk jóban. Esetleg valami ötlet?
2010. szept. 24. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátnődnek van barátja,hogy mit gondol teljesen mindegy.

"Most pedig 8.-ba eléggé megtetszett már nem olyan okoskodós és nem olyan dilis." - ez.

Azért mert valaki aranyosan néz rád,még nem kell megadnod magad.Chewbacca is aranyosan nézne rád a Star Warsból,mégse járnál a szőrös állatjával.

2010. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz?
2010. szept. 24. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

hogyha tetszik, beszélj vele, semmit nem veszíthetsz

a barátnőd egy hülye p×csa hogyha egyszerre 100 fiú tetszik neki, és mivel még csak 8.os előbb v utóbb k×rva lesz belőle ezt nyugodtan mond meg neki.

az ő véleménye nem számít innentől.

a másik gyerek, aki annak a gyereknek a haverja aki tetszik neked , ha jól értettem szintén nem számít, mert semmi kapcsolatotok nem volt, ígyhát ha így állnál hozzá, mindenkire tekintettel kéne lenned aki hím nemű és még rád is nézett. őt is kihúztuk a listáról.

maradtál te, és az 'okos' gyerek, aki már nem annyira okoskodó, beszélj vele, lehet hogy úgy van ahogy gondolod, hogy összeillenétek, viszont lehet hogy 5 perc alatt kiderül, hogy esélyetek nincs együtt :) egy próbát megér. hajrá !

2010. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszön a tanácsot, megfogadom!
2010. szept. 26. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Huuu nems mi egy történet..nem lrtem ha a barátnődnek más fiúk tetszenek miért nem szakit???na mind1 ami téged illett egyetértek az előttem lévőveé...mondjuk én ugy gondolom jobb ha a fiú kezdeményez...de na van ez igy is:D
2010. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metzger666 válasza:
Menj oda hozzá (előbb találj ki valami jó témát,amiről ellehetne vele beszélgetni) és akkor a sors ronda keze amúgyis elvégzi a dolgot.Ha tényleg tetszik,akkor ne habozz,most tedd emg a lépést,mielőtt még túl késő lenne.Max visszautasít,de ez benne van a pakliban,sose számíts a legjobbra,mert csak annál rosszabb lesz a csalódás,ez az egyetlen okos dolog,amit ebben a szar életben megjegyeztem.szóval mondom,ne félj megtenni az első lépést,mert lehet,hogy ha most nem teszed meg,holnap már túl késő lesz.vagy más csaja lesz,vagy elköltözhet,a sors ronda kezét senki sem látja előre.előre is sok sikert.de egy kérdés.hol laksz?
2010. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metzger666 válasza:
Apropó.ha a másik fiút sem akarod megbántani,mert hogy "aranyosan néz",még mindig ott az a lehetőség,hogy lehet az aranyos szemeivel háziállat,pl egy kiskutya.de viccet félretéve.ha nem akarod megbántani,beszélj azzal is.légy kedves,határozott,és nem lesz gond.mondd meg neki,hogy legyetek barátok,mert nem jön be neked.feltétlenül mondd meg neki,h ne csüggedjen,sok lány van még.élet kedvet ne vegyünk el senkitől,egy öngyilkos jelöltet már úgyis hord magával ez a szemétdomb
2010. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!