Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most szerelmes belém vagy nem?

Figyelt kérdés
Na szóval a kórházban találkoztam egy fiúval.Elsőnek nagyon kedves és bőbeszédű volt.Kérdezte hogy én miért vagyok bent meg ilyesmi.Nagyon jól elbeszégettünk egy napot,este megírtam neki levélbe hogy szerelmes vagyok belé. eddig be se lehetett fogni a száját,de most ahogy megírtam neki a levelet egy szót is alig lehetett kihúzni belőle,a szobatársam kérdezte tőle személyesen hogy szerelmes e belém(mert nem írt választ a levélre)és akkor nem mondott semmit csak gyűrögette a köpenyét.Utána kiment és azt írta válasznak hogy:Bocsi de már van csajom.(de ez csak kamu volt 100%).Aztán másnap hazaengedték.Este meg elkeztem vele sms ezni és megkérdeztem tőle hogy szerelmes volt e belém(mert amúgy nagyon nagyon szégyellős)és akkor is azt mondta h van csaja de megkérdezte hogy mi fogott meg benne.és akkor így jól el smsezgettünk.Másnap este elküldte nekem hogy jó éjszakát egy mosolygós fejjel én nem írtam vissza mert nem volt pénzem és aztán megkérdezte a szobatársamtól hogy miért nem írok visszak vagy 6 kérdőjellel.aztán lett péz töltve a telőmra .Kérdezte hogy abba a városba lakoke én mondtam neki hogy nem. utána elküldte hogy szerelmes belém üzibe.Utána meg közölte smsbe hogy: bocsi nem azt akartam írni hogy szerelmes vagyok beléd hanem szerelmes voltam.Akkor most szerelmes belém vagy nem?11/l Ő 13/f bocsi a helyesírási hibákért :)
2010. szept. 24. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még... :)
2010. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jajdeédesek:D

szal ha jól értem kórházban voltál utána beszéltél egy fiúval aztán hirtelen szerelmes lettél másnap haza ment és te már csak szerelmes voltál belé:D

jaj hát ez nagyon édes:D

sztem hagyd még kicsit ezt a témát:)

a fiú meg csak szégyenlős, ilyenek még kicsinek:)

majd változik minden csak ne siettesd, ígérd meg nekem:)

L/16

2010. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
übercuki >.<
2010. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsi vagy meg de ez azért aranyos kis történet volt,na de hogy a véleményem is megmondjam nincs mire válaszolni mert ez "ok" egy aranyos történet de nem kell mar ilyen kérdéseket feltenni , amúgy sem lesz valaki szerelmes egy beszélgetés után,csak jól kijöttetek és gyerek fejel azt gondoltatok ez a szerelem ?
2010. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen mert mindig rá gondolok. Amikor még ott volt ezt kihagytam akkor rámmoslygott és én is rá.Mindig együtt voltunk és ez az érzés valahoy nagyon más mint amit éreztem valaha életembe
2010. szept. 24. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is: cseréld ki a pelusod,mert ide érzem hogy bekaksiztál.

Másodszor: szerezz egy töltött pisztolyt,hogy ezután a kérdés után főbe lőhessem magam.

Harmadszor: A szerelmet nem eszik,hanem isszák.Most már tudod.Mert eddig fogalmad se volt róla,hogy eszik vagy isszák.

2010. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
áá mindegy kár vo,t ezt a kérdést kiírnom
2011. jan. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!