Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akit nagyon megszerettem.

De egy napon összevesztünk mert volt egy barátnőm aki benyögte nekem hogy : " én jobban és közelebbről ismerem a barátod" és sokan terjesztették h kavarnak.. Pesrze azért kicsit rosszul éreztem magam és megemlitettem a barátomnak hogy akkor hogyis van ez.. ő megsértődött hogy hogy feltételezhetek ilyet hogy ők kavarnak.. és aztmonta h ő ezt nemfolytatja így.. utánna nembeszéltünk és 2 hét mulva keresett hogy szeret és hogy iányzom neki.. De nemlett semmi.. Én féltékennyé akartam tenni és én hülye kavartam egy fiuval ... ( már megbántam) és mégjobban megsértődött.. A barátomnak mostvolt egy barátnője de nemrég szakítottak. . már 2 hónapja várom h újra összejöjjünk de valahogy sose sikerül összehozni semmit :( én nagyon szeretem...

Egy hete voltunk ilyen buli félén a barátnőimmel és ottvolt a barátom és hát fiatal is meg bulizik is szóval már picit ittas volt..

és nem látott egy hónapja és odajött átölelt. beszélgettünk is amennyit tudtunk de utánna meg balhéztak egy haverommal egy régi ügyön . ott megint megsértődött valamin és most 4 napja nembeszéltünk...

Szerintetek szeret még engem?? hogy tudnám visszakapni ? :(


xoxo: Regii


2010. szept. 23. 13:49
 1/4 Tvitti válasza:
100%

szerintem még fiatalok vagytok egy komoly kapcsolathoz, írásod alapján kb 15-16 vagy. Az meg, hogy ittas mikor bulizik nekem nem mentség az, hogy fiatal:-S (ha fiatal, ha nem lehet mértékkel fogyasztani az alkoholt)


Szerintem veszett ügy. Te sem bízol benne, ő meg nem is szeretett téged igazán. Keress egy rendes srácot!

2010. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Látod-látod, ezért nem szabad belekezdeni a párkapcsolatokba, amíg érzelmileg éretlen vagy. Kavar ez, kavar az, míg végül az egész egy nagy katyvasz, amiben mindenki átvert mindenkit, és senki sem számított senkinek. Egy párkapcsolat éppen az őszinte szerelemről, törődésről és odaadásról szól, és ebben a korosztályban(néhány kivételtől eltekintve) ez teljesen hiányzik. Ilyenkor még "belehalsz" egy 2 hetes kapcsolat elvesztésébe, aztán 3 hét múlva lesz még 4 ugyanilyen.

Még pár év, és megváltozik mindez, addig meg vannak fontosabb dolgok is a kavarásnál, mondjuk a tanulás.

2010. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ülj le vele egyszer, és teljes őszinteséggel vallj be neki mindent. Ha valóban szeret még, akkor ez meg fogja hatni, és talán ő is megnyílik. Ha nem szeret, nem történik semmi.


Próbáld meg, nekem nagyon úgy tűnik h ő hasonlóképp érezhet, mint te. Csak elbeszéltek, kavartok egymás mellett.

2010. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm :)


és összeszedem az erőmet és beszélek vele :)

2010. szept. 23. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!