Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt áthidalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt áthidalni érzelmileg?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól leginkább a kérdésem akik egy ideje nem túl nagy távolságban élnek egymástól, de a sors úgy hozta, hogy egy ideig jóval távolabb kerülnek/ kerültek egymástól. Azaz távkapcsolatban élnek, de mégsem érzik azt, hogy távkapcsolat lenne. Ti hogyan éltétek meg, hogy a párotok egy időre távolabb került tőletek,mint eleinte volt? (pl. akkor csak 40-50 km-re lakott tőled most meg 150-160 km-re vagy esetleg nagyobb távolságra kellett költözzön) Jelenleg sajnos abban a helyzetben vagyok, hogy a párom elköltözik egy másik városba ami 150 km-re van tőlem. Eddig elég közel laktunk egymáshoz (40 km-re) még ehhez képest is ami majd most fog jönni. Sajnos nem úgy vagyok, hogy itt tudnám hagyni jelenlegi lakóhelyem. A kérdéseim a követezők még egyszer: Hogyan lehet ezt érzelmileg áthidalni? és Ti hogyan éltétek meg, hogy a párotok egy időre távolabb került tőletek,mint eleinte volt?


Válaszokat előre is köszönöm! Azok is írhatnak akinek jó és praktikus tanácsa, gondolata van erről a helyzetről.

30/N.


2010. szept. 23. 05:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szét fogtok menni.
2010. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 150 km semmi. Főleg, ha jó a közlekedés, van kocsitok stb. Ráadásul 30 vagy, gondolom ő is hasonló korú, nem tini "jajj de jó seggek vannak az új helyen nem baj ha félremegyek" típusok vagytok, elméletileg. Nekünk kilátásban volt hasonló, még amikor éppen hogy összejöttünk, aztán szerencsére eddig még nem következett be, és az legalább 250 km volt, de egyáltalán nem paráztunk, szerintem túl lehet élnie egy kapcsolatnak, boldogan is.
2010. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igaz nem vagyunk már azok túl fiatalok. Igen ő is velem egykorú. :)
2010. szept. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!