Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gonodltok erről a versről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gonodltok erről a versről? Én írtam. Nagyon szeretem ezt a fárfit de sajnos nem lehetünk még együtt és nem is tud beszélni az érzéseiről, pontosabban nem képes bevallani őket, de csak nekem.

Figyelt kérdés

Hatalmas nagy űr tátong én bennem

Úgy érzem te vagy az,ki hiányzik mellőlem

Nézek magam elé,és fáj a szívem

Mert tudom,nagy a szakadék közted és köztem.

Amit érzek,meg nem érti senki

Hisz ez az én életem,

Mivel most még,nem tudok mit kezdeni.

Fáj,szúr,szorít és tép

De nem számít,

Mert érted szenvedni szép.

Tudom megéri,tudom szeretsz

Bár bevallani még magadnak sem mered.

Egy napon arra ébredsz majd,hogy nem vagyok melleted

És megérted mit is jelentek neked.

Én tudom,hisz minden éjjel és reggel

Azt kívánom bár lennél mellettem.

Most még küzdesz ellenünk,ész érveket kutatsz

És nem veszed észre milyen jeleket mutatsz.

Én felismerem őket,

Akér tetszik,akár nem

És küzdeni fogok míg bírom erőmmel.

Mindig Melletted leszek,és ezt te is tudod,

Számomra midnig is te leszel a legjobb.

Az életünk romokban,akárhonnan nézzük,

Együtt kell felépítenünk,míg van rá esélyünk.

Mit tegyek,nem tudom,csak a remény él bennem

Az hogy végre velem leszel egyszer.


2010. szept. 22. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
szép :)
2010. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szar
2010. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó kis vers. A vessző után tegyél szóközt, hogy jól is nézzen ki, mert helyesírási hibákkal nem kelti a legjobb benyomást. (:
2010. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 199303 ***** válasza:

nagyon szép vers lett:) remélem egyszer öszejötök sok szerencsét:)



és most vicen kivül irva ahogy olvastam még a könnyem is kicsordult... 17/L

2010. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon szép vers..tényleg..:)
2010. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a jótanácsot is, köszi, télleg jobb ha a külalak is lenyeri az olvasó tetszését:) Örülök h van akinek még az érzelmeire is tudtam hatni:) Én is remélme hogy egyszer komolyan együtt lehetünk,mert már egy éve nyitott kapcsolatban élünk, ő nálam idősebb és nem akar még lekötni de nekem meg nem kell más, de ő csak az ész érveket hajtogatjamiközben meg titokban folíton rólam beszél...van felelőssége velem szemben ezért jót akar nekem, de az érzelmei ellene dolgoznak,csak még nem tudja meismerni őket...de én várok mert nekem ő kell, szeretem mint még soha senkit:)

Köszönöm h szántatok rám időt:)

2010. szept. 23. 19:22
 7/8 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsi,de nehezen kezelhető a gépem,néha öntörvényeskedik...
2010. szept. 23. 19:23
 8/8 A kérdező kommentje:
ÉÉÉÉS összejöttünk:) bár ez a kifejezés meg sem közelíti a valódi történéseket. Nagyon jól megvagyunk remélem ez így is marad:) Nagyon szeretem, és ő is engem, léten nyomon bizonyítja:) boldog vagyok h végre összejött a dolog:) nyíltan felvállalja h szeret és h együtt vagyunk és már tesz a külső tényezőkre:)
2010. dec. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!