Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek párkapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

Akármikor össze akarok jönni valakivel ..félek belekezdeni de nem tudom miért:S?


Aki tud adjon tanácsot köszi:)


2010. szept. 22. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
először is, mi vagy, és hány éves?
2010. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én például azértz félek,mert bizonytalan vagyok és a kezdődő honapokban minden egyes szavát hazugságnak tartom,mert nem tudok megbizni és félek,hogy átver.Én erzért félek:S 21L.
2010. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül én azért félek mert szeretek kavarni ide-oda és nem tudom magam lekötni...
2010. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Félsz az elkötelezettségtől, félsz, hogy megunod és hogy legyen vége, meg egyáltlaán mennyire fog rádakaszkodni. Ez több embernél (nálam is) mindennapos probléma.


Az én taktikám az, hogy élem az életem, komoly céljaim vannak (nem pénz, nem kocsi, nem álommunka, hanem sport célom, illetőleg egyéb kultúrális célok). Én a ráakaszkodástól félek. Tudom ohgy sok embernek nincs hobbija, semmi nem érdekli, csak a párja. És mivel én vagyok a férfi, mindig tőlem várják el a nők, hogy nekik adjak programokat. Maguktól sz*rni nem képesek.

2010. szept. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert nicns elég önbizalmad, vegyél egy nagy levegőt.. és hajrá!:D
2010. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam is ez volt nagyon tetszik egy lány és egyszer megkérdeztem h összejönne-e velem és csak kifogásolt,de attól még mindig tetszik...de vártam a megfelelő pillanatot mikor már látom h nagy valószínűséggel érdekli!Ma megkérdeztem suliba tőle nagyon bizonytalan volt mert ő is félt elkezdeni de mégis igent mondott!Te is kezd el ha nem jön be szakítani lehet...de ha meg se próbálod!!
2010. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!