Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hétnél már kéne smárolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hétnél már kéne smárolni? Vagy még ráér?

Figyelt kérdés
a pasim már szeretne,de én félek.megmondjam neki h még várjunk 1 hetet vagy már lehetne most..?
2010. szept. 22. 20:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hm..ajj..de nehéz eldöntenem..szeretném..de mivel még félek..lehet h inkább beszélek vele h várjunk 1 hetet..
2010. szept. 22. 20:48
 12/21 anonim ***** válasza:
Bazz ezen mit kell várni?? Még ha pettingről vagy szexről van szó. Ne legyél már ilyen betoji... Pont ezt halogatni...
2010. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
én is nagyon féltem, a srác már tapasztalt volt, de nem kell félni, ha rosszul sikerül, EZ VAN! utána úgyis fogtok többször csókolózni, ha elsőre nem megy, belejössz!:) és nyugi:)
2010. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13 évesen pasira vágytam,smárolni akartam

14 évesen első csók után hallani sem akartam a dologról

13 évesen még én is halogattam vna

most 15 évesen imádok smárolni:D


ráérsz még a srác értse meg de am ne félj tőle ;) egy hónap után nem lesz annyira meglepő mint most gondolod...:D

2010. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. :)
2010. szept. 23. 14:38
 16/21 A kérdező kommentje:
még várok válaszokat.
2010. szept. 23. 14:42
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehet a nyelves is:) Semmi különös nincs benne....ne félj,felesleges.Csak halogatod és figyeld meg h később amikor már meglesz majd azt fogod gondolni h úristen nemhogy egész életemben ezt csináltam volna,mi a franc tartott vissza eddig!?:):D én 13 voltam az első nyelvesnél.
2010. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

:D:D

Köszi :) Amúgy szerintem is ezt fogom gondolni utána..csak addig nehéz.

2010. szept. 24. 22:41
 19/21 anonim válasza:

Én is így voltam ezzel, csak nekem nem ugya ez vlt a szitu..

Csak hogy ha valaki leakart smárolni annak még akkor se engedtem ha én is kedveltem a srácot.

Féltem, hogy milesz...elrontom stb..

Pedig már akkor is mondták hogy ezt nem lehet elrontani..de gondoltam hogy ezt csak úgy mondják

Aztán megtörtént teljesen váratlanul az első. Annyira spontán jött az egész, hogy rögtön azt gondoltam ez lehetetlen:D

És valóban, ezt nem lehet elrontani.

Szóval ha a srác szokott próbálkozni, (mármint úgy hogy odahajol és megpróbál lekapni) akkor hajrá:) Ha meglepődik, nem azért lesz hogy rosszul teljesítesz hanem hogy beadtad a derekad:)

Aztán majd írdd meg hogy mi lett:D

2010. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi h csak most írok. :)

Amúgy megvolt..és ezért nem kellett volna izgulnom.. :):P

Köszönöm nektek a tippeket:)

2010. okt. 10. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!