Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kedvelek egy lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedvelek egy lányt, de néha úgy érzem hogy nem lenne helyes összejönni, mert utána elveszteném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelem a lányt, és szerintem alakul valami már köztünk, de vele nagyon jól elvagyunk és néha úgy érzem ha összejönnénk akkor szép lenne meg minden, de ha vége lenne akkor elveszteném kb az egyik legjobb barátom :/, azt meg nem szeretném... Most mit tegyek? 18/F
2010. szept. 22. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Menekülj, amíg lehet.
2010. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ..


ha elég jól ismered a csajt, biztosan tudod, hogy az exbarátaival tarja-e a kapcsolatot .. ha igen, biztosan jóba lesztek ha véget érne kettőtök között ez az egész ..


nekem volt egy barátom 2 évig, előtte a legjobb barátom volt, ahogy szakítottunk, semmi nem változott. nagyon jól elvagyunk, még a mai napig is :)


17*L

2010. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek, aki ilyesmit kérdez: szerintem az ember azzal menjen bele egy kapcsolatba, akivel vonzódnak egymáshoz, akivel jól elvannak, megértik egymást, stb. Optimális esetben elhisszük, hogy akár még együtt is maradhatunk. Olyan lánnyal nem érdemes kezdeni, akit nem félünk elveszíteni. Szóval mindent bele!
2010. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, tökre igazad van :)
2010. szept. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!