Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja hogy békénhagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja hogy békénhagyjam? MIért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

, van egy csávó akivel nyáron majdnem összejöttem, volt egy nagyon romantikus szombatunk, parkban sétálás, csók, puszik, kézfogás, de a csók az egy fogadás volt, miszerint smárolnom kellett vele, de úgy éreztem hogy több is lesz belőle. Ezekután megint találkozni akartam vele, ő pedig sohasem akart, megkérdeztem miért és azt mondta van braátnője, Aztán kiderült hogy hazudott nincs barátnője, nem is volt, és monda hogy csak azt akarja hogy haggyam békén, nem akar tőlem semmit, de miért?én pedig szeretem, és már hetek óta nem beszéltem vele...de nagyon hiányzik, minidg arra a szombatdélutánra gondolok, meg persze rá...nagyonjóvolt...

MIt tegyek? Mért mondja hogy haggyam békén?


2010. szept. 22. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert NEM TUDSZ HELYESEN ÍRNI.
2010. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nemtudom mit nem értesz ezen. fogadásból volt veled.
2010. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van!
2010. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a fogadás miatt...azt én vesztettem el... és nem ő, neki semmi köze nem volt hozzá...
2010. szept. 22. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem jössz be neki.Kipróbálta,nem volt meg a szikra kész.Nem kell ezt erőltetni.

Legyen benned büszkeség és ne akaszkodj rá szerintem.

2010. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jópersze,lehet hogy nem jövök be neki...éskéssz.

De minidg azthallottam hogy bejövökneki...meg amúgy eliis hittem,mert nem valami jó pasi...de szeretem. Nehéz elfelejteni.:/

2010. szept. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!