Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyünk barátok! = A közelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyünk barátok! = A közelembe se gyere!?

Figyelt kérdés

Ugye a szakítás sablonszövege ami az életben ellentmond önmagának.A "legyünk barátok" annyit minden bizonnyal jelent hogy már nem vagyunk egymás szerelmei de......

Akik szakítanak azok pláne a szakító részéről úgy állnak a dologhoz hogy semmiféle közeledést nem hajlandóak fogadni az extől még azokat sem ami a barátba beleférne("legyünk barátok").Ha szomorú és az ex meg akarja vígasztalni az zokon veszi hogy "mit próbálozok?!nem megyek vissza hozzád!"...pedig a barátság kereteibe egy csomó ilyen és ehhez hasonló belefér.Arra jutottam hogy a "legyünk barátok" szöveg hitelét vesztett süket duma.Mondjuk inkább hogy Ágyő!

Vagy másoknál hitelesen működik a "legyünk barátok" ?


2010. szept. 22. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
láttam már néhány csajt aki tényleg komolyan gondolja mikor mondja. na az a leggázabb. :)
2010. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Legyünk barátok = leborotvált fej + szerzetesi ruha.
2010. szept. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 beerheart válasza:
100%

Általam eddig látottakból kiindulva, működhet.


1.: A szakítás nagyjából közös megegyezés alapján történt, egyikőjük sem lett sokkal jobban megbántva, mint a másik. Barátok maradtak.


2.: Évekkel a szakítás után találkoztak újra. Barátok lettek.


Hozzá kell tegyem mind a 2 lehetőség ritkaság számba megy.

2010. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én így vagyok az egyik exemmel. De csak eggyel, pedig mindenkivel elvileg jó viszonyban váltunk el, ha ez a kifejezés nem is hangzott el.

Viszont mire valóban "barátok lettünk", addig eltelt egy év, amíg egyáltalán nem találkoztunk és kb kihevertük a dolgot.

Jó ez a fajta kapcsolat, azért kicsit több a barátságnál, hiszen nem véletlen voltunk valaha szerelmesek egymásba. Nagyon ismerjük egymást és van némi szexuális vonzódás is, jóllehet azóta mindketten már más kapcsolatban élünk.

2010. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hmm,nálam is ez van..a volt barátom nem volt szerelmes belém én se belé,szétmentünk,megbeszéltük,hogy barátok maradunk..Jelzem 2 hetet voltunk együtt,de 9 hónapja msneztünk már.Még aznap túlléptük a barátság kereteit,hogy ezt megbeszéltük.Most ismét,de olyan szinten sikerült,hogy mehetek felíratni 72 órás tabit.Nem jó ez,ő tényleg nem szeret,én rájöttem,hogy mégis.. :(
2010. szept. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Erről az a szöveg jut eszembe, hogy "A >>legyünk barátok<< szakítás után nagyjából olyan, mint a >>megdöglött a kutya, de azért tartsuk meg!<<"


Sajnos a saját tapasztalat is ez, pedig szívesen tartanám a kapcsolatot az ex-emmel, főleg, hogy előbb voltunk (nagyon jó) barátok, mint szeretők, és most annak is lőttek. Viszont sem én nem tudom, sem ő nem tudja kezelni a helyzetet, úgyhogy inkább hagyjuk egymást. Nem tudom változhat-e ez még a jövőben. Szeretném azt hinni, hogy igen...

2010. szept. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én így szakítottam a barátnőmmel. Komolyan is gondoltam, elég jó barátok vagyunk:)
2010. szept. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Mi tényleg barátok vagyunk az exemmel. Ha találkozunk a suliban köszönünk, néha egymásra írunk MSN-en, de semmi több.


A barát pedig itt nem azt jelenti hogy legjobb barátok akik minden nap találkoznak és megbeszélnek egymással mindent.

2010. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a tablettás lány..Amúgy mi annyira jóba maradtunk,hogy mindent megosztok vele.Talán mert 9 hónap msnezés és hazudozás(mindenben hazudtam,de megbocsájtotta,de annyira mégse,ha nem vagyunk már együtt) közepette akkor is elmondtam neki mindent.Most ugyanúgy megosztom a pasis sztorikat,de azért azt hozzátette,hoyg amig szinglik vagyunk,neki jó,ha így vagyunk.Ő el nem hiszi,milyen hihetetlenül rossz nekem..vagyis mondja is,hogy nem rossz,de én rávágom,hogy nem,közben igen,de imádok vele lenni..Nem is értem őt..Imád velem lenni,szeret velem hülyülni,szereti velem a szexet is,mégse vagyunk együtt.Pufi csaj vagyok,valószínűleg szégyelne,vagy másra nem is tudok gondolni,mivel tényleg minden jó köztünk..De most fogyózom,már jó ideje,-20 kilónál járok,kíváncsi vagyok ha teljesen lefogyok,hogy mi lesz..Bár akkor már nem jönnék vele össze,mert ha nem kellettem így,akkor ne keljek úgy se.
2010. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2010. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!