Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha rájönnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha rájönnétek, hogy a párotok tiltogat msn-ről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kis huncut. Biztos félre msn-ezik.
2010. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem előfordult már. Csúnya szakítás lett belőle.
2010. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én szoktam az enyém :O de csak úgy, ha fenn van, és csak azért is bosszant, mindig mondom, még egy és letiltalak. soha nem hiszi el, h letiltom...
2010. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztosan unja a fejed. Had tiltson, tiltsd te is.


Amúgy elárulom, messengernél sűrűn vannak technikai gondok mostanában. Előfordul, hogy nem tiltott, csak épp nálad offlinenak írja, holott másnak online. Megesik.

2010. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nálam úgy volt,hogy a húgomnak is a barátom fenn van msn-en és láttam,hogy nála épp online.Erre én is bejelentkeztem,hogy akkor beszélek vele,erre mit ad Isten?Nincs sehol..akkor ráírtam húgom msnjéről,hogy "Szia,Barbi vagyok,te tiltottál engem msn-ről?"És mondta,hogy nem és utána azonnal online lett nálam is..azért elég furcsa.
2010. szept. 21. 21:50
 6/8 Holdtündér ***** válasza:
Én nem így csináltam volna....
2010. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet csak azért ment fel h vmit elküldjenek neki-.- nem kell azonnal ilyenre gondolni és lehet h nemszerette volna h megtudd hogy ottvan és csak 5 perc
2010. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
okosabb vagy mint egy ötödikes?;)
2010. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!