Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van négy fiú akik közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van négy fiú akik közül választhatok. Szerintetek mejiket?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiu, de neki egyeltalán nem jövök be. Van egy fiú, akinek tetszek, de én képen még nem láttam. De mások szerint helyes. De amikor beszelgetek vele msn-en nagyon aranyos.....van egy fiu...aki akar velem talalkozni,helyes, van baratnője, de azt monta hogy értem elhagyná...de nagyon bunkó....és van egy fiú, aki helyes es tetszek neki, de kicsit idős...Szerintetek mejiket válasszam....Mert tudom hogy az a fiú, aki nekem tetszik ...közöttünk soha nem volt nincs és nem is lesz semmi....Szerintetek mejiket ??valasszam?
2010. szept. 21. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2-es
2010. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Randiz mindegyikel eggyet, és szelektálj
2010. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát b*zd ha szeretnéd valamelyiket akkor tudnál dönteni...
2010. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
melyiket* az anyádúristenit te
2010. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de hogy választhatnád azt a fiút, akinek be se jössz, meg akit még nem is láttál ? Istenem...

Mindjárt kiesett 2 a maradék, meg ... egyik kapcsolatban van, másik meg idős. 4-ből 0.

2010. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mejiket mejiket mejiket, jajj.

Szerintem a melyiket válaszd inkább.

2010. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

OMG de jó itt valakinek...

Válogat a 4 selejt közül de egyiket sem tartsa tovább 2hónapnál...

2010. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Előszőr is gondold át,h melyik lenne számodra a legjobb.

Halgass a szívedre,mert ha jelez vmit,akkor tudni fogod,h melyik az igazi!

2010. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyiknek nem tetszel, másik bunkó a harmadiknak van csaja, maradt egy akit még nem láttál ez pótolható és álítólag helyes és kedves.
2010. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem először tanulj meg írni
2010. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!