Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

A párom nem tudja elfogadni, hogy előtte volt egy komolyabb kapcsolatom. 9 hónapig tartott, jó tényleg beszéltem róla neki az első pár hónapban. De azt se bírja elviselni, hogy nem ő volt az első, vagyis, hogy nem ő vette el a szüzességemet.

Vele 14 hónapja vagyok együtt, nagyon szeretem, és ő is nagyon szeret, de ez megmérgezi a kapcsolatunkat. Tudom, hogy ott rontottam el, hogy anno beszéltem róla. De ezt már nem tudom visszacsinálni=(

Mit tehetnék?


2010. szept. 21. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki minél többször, hogy szereted stb. Szervezz minél több közös programot ahova csak ketten mentek. Bizonyítsd be neki, hogy nagyon szereted. Az exedről pedig többet NE.
2010. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párod egy marha féltékeny típus, és marha büszke, és egoista ember!


Ez normális párok között nem szokott problémát okozni, hogy nem "ő" volt az első barátja a lánynak, ezt meg szokták beszélni, hogy kinek volt e ha igen milyen és hány barátja társa volt eddig.


Ő egy nehéz típus, ezen segíteni nem tudsz idővel kénytelen lesz beletőrödni. Legyél vele türelmes kedves éreztesd vele hogy mennyire nagyon szereted és odáig vagy érte.

2010. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neki te vetted el a szüzességét? Mert ha nem, akkor miért siránkozik? Szerintem nem az a fontos, hogy ki vette el. Nem tudod visszacsinálni, de ha nagyon-nagyon szeret akkor nem akad fent ilyen dolgon. Az, hogy beszéltél a volt barátodról, az lehet, hogy tényleg rosszul esett neki. Én sem szeretem ha a kedvesem a volt barátnőjét emlegeti. De ezt mi már megbeszéltük. Megkértem, hogy ne beszéljen többet róla. Ha véletlenül mégis szóba hozza, megpróbálok én is jótállni a dologhoz. Annyit tehetsz, hogy többet nem beszélsz az exedről. Ha már régóta nem beszélsz róla, de őt még mindig ez zavarja, akkor esetleg mondd neki, hogyha ennyire bánja, keressen egy szűz lányt. Beszéljétek meg! :) Remélem tudtam segíteni.
2010. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő se volt már szűz.

Amúgy épp ez az, hogy már nagyon régóta nem hoztam fel. Jó beszéltem róla régen, de én még most is hallgatom néha hogy ez a csaj, meg az a csaj... pl: amikor ott van a haverja.

Nagyon zavar, de egy rossz szót nem szóltam érte. Akkor nem értem miért kell felemlegetni.

Minden időmet vele töltöm. Hétközben tanulok, hétvégén meg ülök fel a buszra és megyek át hozzá. Barátnőimmel is csak egyszer találkoztam nyáron, mert mindig vele voltam. Szerveztem a programokat, stb.

Sokszor mondom neki hogy mennyire szeretem, bár inkább érzékeltetni szoktam. Odabújok hozzá meg ilyenek...

Mégis felemlegeti még, hogy mennyi kést megforgattam benne, amikor ezeket a dolgokat meséltem. De már visszacsinálni nem tudom. Akkor miért nem lép ő is túl rajta?

2010. szept. 21. 20:47
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, és sokat beszélgettünk erről. Egyelőre sikerült lenyugtatnom. De félek, hogy ez fogja megmérgezni egyszer a kapcsolatunkat=(
2010. szept. 21. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
20:19-es vagyok. Hát...Ha ez megtudja mérgezni a kapcsolatotokat, akkor lehet, hogy mégsem ő a nagy Ő. Nem igaz? Egy kapcsolatban nem számít, hogy ki volt, mi volt, hányszor és hogyan. Az a lényeg, hogy te meg ő egymásnak ott vagytok. A múlt az elmúlt. Lezárhatná már magában... De lehet, hogy ez csak az én naiv véleményem. Arról ne is beszéljünk, hogy ráadásul ő is emleget más lányokat. Vágj vissza neki vele. Te is panaszkodj. Remélem nem lesz ebből különválás. :S Sok sikert! :)
2010. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Szétválás nem lesz belőle, nemsokára jön a közös albérlet is:) Majd meglátjuk, hogy ott hogy működnek a dolgok.

Elmagyaráztam neki még egyszer az álláspontjaimat, és megértette:)

2010. szept. 22. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!