Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért számít megcsalásnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít megcsalásnak, ha mással masztizok úgy, hogy nem is érünk egymáshoz, csak nézzük egymást? A párom ezért lemondta az esküvőt. Hogy álljak bosszút rajta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 18:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

te hol élsz?!

vizalatt?

nem veszed észre hogy mindenki egy véleményen van csak te vagy ilyen erkölcstelen

2010. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

A bosszú nem kifizetődő, önmagadra is káros, pláne, ha jogtalan.


Ha szórakozni akarsz, még van egy kicsi a fejfájásomból, bár szerencsére már csökken, úgyhogy nem sok, de azt hiszem, neked pont elég lesz, és mellékelek hozzá még egy kis tarkófájdalmat is, én meg mehetek tovább foglalkozni a tételeimmel államvizsgára. Aludd ki magad, és gondold át, mekkora buta kérdés ez.


Ha meg ez tényleg igaz, akkor ásd el magad. Nem tudom, hogy a pasi vagy a nő vagy-e, de lényegtelen, mert ez tisztességtelen dolog, pláne esküvő előtt. Illetve javaslok egy pszichiátert, mert ez a kényszeres masztizás, bárkivel, csak meglegyen, betegség is lehet, és a hosszú távú következményei nem biztos, hogy csak neked ártalmasak, átmehet gyakorlatba, akár erőszakba, és választhatsz a börtön vagy az elmegyógyintézet között.

2010. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Az még rendbevan, hogy nem értesz egyet, de megátkozni azért nem kéne.
2010. szept. 21. 21:06
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan!!!Vedd már észre magad!!!!!!!Te nagyon hülye vagy!!Te csaltad meg a párod és még te akarsz bosszút állni??!!Én a párod helyett olyat levertem volna hogy.....

Még ha nehéz is de gondolkozzál el magadon!!!

2010. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Ki átkozott el, te idióta? :-D


Te tettél rosszat, és még neked jár a szád...

Hiába, nagy az Isten állatkertje, és sajnos nagyon alacsony a kerítés.

2010. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Meg fogom csalni két emberrel is, akik közel állnak hozzá, mégpedig egyszerre. Akkor majd tudja, mi az a lelki fájdalom.
2010. szept. 22. 18:40
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Mit fogsz csinálni???

Vizsgáltasd már ki magad!!!!TE NEM VAGY NORMÁLIS!!!!!

Hány éves vagy???Ezzel a felfogásoddal még az emberi szintet sem éred el!!!!

2010. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Emberek!!!Szerintetek ez a kérdező normális???!!!Mert szerintem NEM!!!Megcsalta a párját és még ő akar bosszút állni??!!!Ez hihetetlen!!!Te most komolyan gondolod ezt az egészet??Mert remélem nem!!!
2010. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Öregem :-D

Aki elhagyott, azt már nem lehet megcsalni! :-D

Te beteg vagy!

2010. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem megcsalás! Küld el a képeit az excsajok.hu ra. 34F
2010. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!