Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már csak szex lesz?

Figyelt kérdés

3napja szakítottunk a barátommal. tegnap azt mondta, hogy folytatni akarja, én is...

kis hülyeségen kaptunk össze.. kibékültünk. újra egy pár vagyunk


amíg nem lett vége addig törődött velem, szeretgetett, olyan őszintén, éreztem is..


de tegnap.. nagyon sokszor elmondta hogy szeret, puszilgatott, csókolt, de sokkal többet taperolt mint eddig, és a beszélgetések sem olyanok voltak


szűz vagyok és kérdezte hogy meddig várjon még? annyit mondtam neki, hogy nem kell sok, de várjunk még... nem szólt rá semmit


igazából ez most azt jelenti, hogy kibékült a szex miatt ?


17 éves lány


2010. szept. 21. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szeretsz valakit, akkor felteszel neki valaha is ilyen stílusban egy kérdést, hogy "meddig várjak még?". Ebbe gondolj bele.
2010. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

egy egészséges párkapcsolathoz hozzá tartozik a szex.

az hogy szűz vagy, csak gond

sokan ezért nem szeretik a szűz lányokat

nagy ügyet csinálnak belőle, és azt hiszik ettől minden holtomiglan tart

pedig nem.

2010. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

gond? inkább örülhet a pasi hogy nem feküdtem le eddig fűvel fával..


nem gondolom hogy "nagy valami" a szüzesség, de 1 hónap után nem akarok lefeküdni vele.

2010. szept. 21. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
ebben igazad van,hogy egy hónap után még nem kell.bár nem időben mérendő szerintem,hanem hogy mennyire szereted,de ha van ilyen paraszt,(bocs a kifejezésért) hogy megkérdezi,hogy meddig várjak még akkor szeritnem csak arra hajt hogy feküdj le vele..szerintem csak akkor tedd meg ha tényleg biztos vagy magadban..és igen is nagy dolog a lányoknak.nekem is az.nagyon csúnya vége lett a dolognak és mindig emlékezni fogok rá hogy mekkora f*sz volt velem az a srác..
2010. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

igen nagy dolog a lányoknak

a fiúknak nem nagy dolog így értettem

látod te is azt hitted holtomiglan, vagy olyasmi

a fiúk nem így gondolkoznak!!!

nekik gond

igenis kell a szex

láttatok olyan párt, aki nem él nemi életet?

szüzességnél van egy idő

addig marad a petting, mert a srácoknak ez "muszáj" dolog, különben megcsal, elhagy

2010. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok,meg minden,de szerintem ilyen gondolat volt a feeben: ,,meg meg is baszom jol aztan meg otthagyom,es legalabb igy nem maradok semmi nelkul''. Bocs,de igy gondolom.
2010. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mennyire elegem van ebből a dumából, h minden pasinak csak a szex kell és, h hülye az a lány aki nagy ügyet csinál a szüzességéből...Feküdj le vele, mert a fiúknak muszáj a szex, most komolyan ilyen a világ?Pff....Szerintem igenis van olyan fiú aki vár.De ez a felfogás, h csakis szexuális élettel működhet jól egy kapcsolat és minél hamarabb bele kell vágni ez hülyeség...
2010. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!