Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy bizonyítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy bizonyítsam be neki? annyira szeretem!

Figyelt kérdés
A barátommal lassan két éve együtt vagyunk, minden rendben van köztünk. Másfél évet küzdöttem érte, nekem az élettől a legnagyobb ajándék, hogy vele lehetek. A megcsalás az, amit sose tennék & sosem bocsátanék meg. Pont aznap, mikor összejöttünk elmentem bulizni barátnőimmel, ahol volt egy srác( barátom számára is ismert ), aki nyomult rám..folyton közel jött, hajtogatta, hogy szép a szemem, stb..nem vettem róla tudomást,mindig idő előtt hátráltam, hiszen nagyon boldog voltam, mert akkor lett életem értelme az enyém. Másnap el is meséltem a barátomnak hogy rámnyomult, erre még akkor este mutatta, h irták neki olyanok, akik elvileg ott voltak, hogy én smároltam azzal a csávóval..természetesen ez nem igaz. Akkor este letisztáztuk ezt az egészet.Legalább is én azt hittem. Ennek már több mint egy éve, és tnap megint szóba jött..elmondta, hogy máig nem hiszi el, hogy akkor nem csaltam meg, mert h nem egy embertől hallotta..mindent elkövettem, hogy higyjen nekem, de hiába:'( nem akar elhagyni, és semmi ilyesmi, azt mondta, beletörödött, de én nem bírok ezzel a tudattal élni, hogy ilyet hisz rólam:'( Ráadásul, pont abban a városban volt ez az eset, ahol szerelmem lakik, és mindenki ismeri őt..pont annak a városnak a legzsúfoltbabb szórakozóhelyén tettem volna ezt?! Mit tegyek?:'( Segítsetek!!!
2010. szept. 21. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
H*lye a barátod, ha ezen agyal egy együtt töltött év után is. Amúgy meg ha bizalom nincs... Te ne győzködd. Elmondtad és kész. Semmire nem mész a bizonygatással. Az ő fejébe kell rendet tenni, és önmagának, hiszen nyilván te vagy a párja, s ha nem neked hisz az már gázos, és elgondolkodtató.
2010. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem agyal rajta, én hoztam fel..és annyira hátul ütés szerűen ért:(
2010. szept. 21. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...


Ő nem foglalkozik vele, (ha jól értem,) akkor te minek? Megértem, ha nem hitte el...

És megértem, ha ez neked rosszul esik, hiszen annyira szereted, de ez ellen tenni, már semmit nem tudsz.


Ui.: Úgy látom, van egy jóakaród...

2010. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én már ezt megelőzve megbeszéltem a barátommal

hogy ha valaki lát valakivel, akkor neki hiszel, vagy nekem?

ő azt mondta, hogy ha pl tesója mondja, akkor neki.

erre csak annyit kérdeztem: ő nem tévedhet?

ebben egyet értettünk.

és így látom, ha lenne ilyen szitu nekem hinne.

szóval szerintem ilyesmiket kellene kérdezned tőle, felvetni, hogy ha mindig a pletykáknak fog hinni, arra így rámehet a kapcsolat úgy, hogy közben te ártatlan vagy.

meg kell kérdezni:

ha egy haverod beváfja, hogy lefeküdtél vele, azt is elhiszed?

bárki simán tönkre tehet titeket csak beszólásokkal?

és a végén villantsd fel neki, hogy ez neked nem hiányzik ilyen ember az életedből.

így már hinni fog neked, ha a világ ellened van, akkor is :)

2010. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*bevágja
2010. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem hinném h ez segitene..bemásolom milyen levelet irtam neki tnap, amire a reakció csak annyi vt, h ő több mindenkitől hallotta, és kész...a főneveket a levélben névmásokká alakítottam át, nem szeretném nyilvánosságra hozni..



Ez a legutolsó eset h erről a dologról össze foglalom a mondanivalómat. Már én érzem szarul magam, h ennyire próbálom neked bebizonyítani, h sosem csaltalak meg..

tudod, ott már eleve baj van, ha két év után ezt nem hiszed el nekem.Hogy nem ismersz ennyire, és el tudod rólam képzelni, h képes lennék ilyesmire.

Tudod, egy szerelmes ember nem csalja meg a másikat, főleg nem egy olyan, aki boldog..elmondom neked, h életem legboldogabb napja volt az,

h végre az enyém lettél & rádtaláltam..ha kényszerítettek volna sem lettem volna képes egy ilyen dologra. Nem vagyok, és nem is voltam soha az a fajta lány,

aki ne tudná kontrollálni magát, vagy egy adott helyzetben nemet mondani.Gondolkozzál már..akkor este kérdezte meg tőlem az 'xy' h hogy vagy..

mert h tudja h együtt vagyunk..és ő végig a renivel volt aki végig mellettem állt..mellesleg ott volt a ****-tól elkezdve egy csomó ilyen ember..

szted én meg ott nyaltam faltam valaki mást?? A másik dolog az, h emlékszem h úgy másoltad be h vmi csávó írta neked az msn képedre( ami ráadásul

agyonszerkesztett és full kivilágosított vt,erre is emlékszem, az vt rólam a régi kedvenc képed) h az nem 'az illető' nője??:D érdekes..

látott egy szőke csajt a sötétben egy discoban akire nyomult a ..aztán hirtelen meglát a te msn képeden is egy szőke csajt és

egyből rávágja h az nem az ő nője?:D miközben ő itt még 'a volt barátnőjével' volt..áá, cseppet sem kavarás gyanús:) de nyugodtan higyjél csak neki..

végülis ő biztos öszintébb mint a barátnőd..:) Ha bűnös lennék, rég hanyagolnám ezt a témát, és kerülném, amennyire csak lehet..

én pedig már szánalmasan bizonygatok neked, és keresem az érveket, h nekem higyj, mert annyira szeretlek, h nem bírok azzal a gondolattal élni,

h te ezt hiszed rólam..hidd el, ha megtettem volna, nem csinálnám ezt..inkább örülnék h túl tetted magad és többet szóba sem hoznám.Te is tudod,

ma már mennyi kapcsolatot tesznek tönkre az ilyenek, akik állandóan be akarnak kavarni..'ez a város' meg főleg ilyen.A mi kapcsolatunknak meg eleve rengetegen nem örülnek,

gondolj arra, h telefonon keresztül is hányan próbáltak már bekavarni..és te mégis ennyire befolyásolható vagy.Rosszul esik, h egy idegennek elsőre elhitted ezt,

én pedig hiába teszek meg mindent annak érdekében h ez másképp legyen, holott két éve együtt vagyunk, mégsem érek el változást..pedig elhiheted,

hogy én nem baszlak át! Fáj, hogy ennyire sem ismersz..

Nem kell reagálni a levélre, nekem elég ha elolvasod..gondolkozz el a fentieken.


szeretlek

2010. szept. 21. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:

ezután már csak akkor az jöhet szóba, hogy visszaadod.

bizonygasd neki, hogy bnőd látta őt valakivel valahol

idegeld ki, ne higyj neki

és békülj ki vele, mintha mindig is abban a hitben maradnál, hogy így volt, de te megbocsátod...


és még annyit akartam, hogy írtad a végén, nem érdekel a reakciója, csak olvassa el

nos. mindig várd meg a reakciót, mert én így vettem észre egyszer, hogy a barátom szinte mindent máshogy lát, nem úgy, ahogy én

2010. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!