Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dühösek v csalódöttak lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dühösek v csalódöttak lennétek? Mit éreznétek?

Figyelt kérdés

A párom ezeket és ehez hasonló dolgokat irogat vad idegen csajoknak . amikor rákérdeztem azt mondta h csk játék és csak engem szeret . Ti mit szolnátok ha a ti barátotok irkálna ilyeneket ?


- szia teljesen megakadt rajtad a szemem uhh nem semmi.fantáziálnék veled

- szia melleid lennének a párnám huu

- szia nagyon ügyesen pozolsz szivesen megnéznélek jobban

- és a szexet is szereted vagy ez inkább olyan müvészi pozolás?


2010. szept. 21. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én dobnám az tuti!

Ha ilyeneket ír más csajoknak ,téged meg sem érdemel!

Ez gusztustalan tőle!

Én dühös is és csalódott is lennék..

Lehet h csak hülyéskedik,de én pasim ilyet csinálna,elküldeném a francba...de te tudod mennyire szereted,és teis érzed.ez az én véleményem..

2010. szept. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem csalódott lennék. Minden düh nélkül, készségesen segítenék neki összerámolni, nehogy véletlenül valamiért vissza kelljen jönnie.
2010. szept. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te meg írj pasiknak és nézd meg a fejét. Aztán ha van mit megbeszélni ok, ha nincs lapát!
2010. szept. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még a párod??


Hát, Te bizony meg leszel csalva, vagy talán meg is voltál és ebben is fogsz élni. Azonnal ki kellett volna tenned, nem pedig a kérdést megírni.

2010. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én dühös valamint csalódott is lennék.Ilyennel nem játszanék, mert megsérteném a páromat.Szerintem ez valamilyen szinten a te elárulásod.

Feltételezem, megalázva érzed magad.

S hogy viseled?

Az én párom is érdekesen viselkedik, bár nem tudok róla, ha ilyeneket írna a lányoknak.

2010. szept. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen még lábtörlőnek sem kellene.
2010. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Kifogom dobni , ezt talán már a kérdés kiirásánál tudtam , csak egyik bnöm véleménye szerint ez nem számit megcsalásnak v bármi másnak mert csak "játszott" és kiváncsi voltam mások véleményére is .
2010. szept. 21. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem komoly fiú. Nem gondolja komolyan veled, ki tudja hány csaja van mindenfelé...nem tisztel téged...mégis hogy hozhat ilyen helyzetbe?:S pff de gusztustalan...

Ne vesztegesd tovább az időt, találni fogsz olyan srácot, aki szeret és tisztel. Így ennek véleményem szerint nincs értelme.

19/l

2010. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!