Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri egy önző pasival küzködni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy önző pasival küzködni?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Eleinte még figyelmesebb volt, virágot hozott, csokit...stb., de egy ideje szörnyű lett. Ha neki szüksége van rám, békén sem hagy, rám avn akaszkodva, viszont ha éppen van más dolga, akkor meg tesz rám magasról, én meg kezdjek, amihez akarok. Amikor beteg voltam, akkor is inkább a haverjaival volt, csak mert neki meg kellett néznie egy filmet. Amikor depis vagyok, egy jó szava nincs hozzám, persze ő mindig várja a bíztatást, meg hogy ki legyen nyalva a s*gge, akár sport, akármi terén. Az ágyban sem figyel oda rám, ahogy elvárnám. Mindig csak ő, csak ő, én meg depizzek itthon egyedül, ha neki épp nincs szüksége rám. Mióta először elmentem hozzájuk (előtte mindig ő jött), azóta meg mindig elvárja, hogy én buszozzak érte, mikor neki ott a pénze, meg a saját kocsija, én meg kérjek a szüleimtől. :S Annyira csak magára gondol. Mit tehetnék vele? Megérti valaha is, hogy nekem is vannak érzéseim, nekem is szükségem van rá, és figyelemre vágyom?
2010. szept. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán, a Nők az önző gyökés hapsikat imádják!
2010. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már tudom is a választ. Seprű,lapát és kukába vele.
2010. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele , ennek így nem sok értelme van.
2010. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha vele maradsz, megérdemled, egyértelmű hogy nem szeret.
2010. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húúúú, atyaisten mekkora egy érzéketlen önző állat a barátod, (ne haragudj). Hogy lehet ilyen veled??? Hát figyelj, látom az írásodból, hogy te érzel valamit, azt úgysem tudnád megtenni hogy csak úgy otthagyod, pedig ezt kéne, jól kiosztani...és nem megvárni hogy összegyűljön ez a sokminden hanem minden ilyen húzása után rákérdezni, hogy ezt mégis hogy gondolja. Ezt sürgősen meg kell beszélni, bár nincs rá elfogadható magyarázat. Aljasul kihasznál...de te miért tűröd?:) Ezt nem szabad, ne szolgáltasd ki magad neki. Mikor először olvastam a sztorit, az első ami eszembe jutott: zsarnok. Mert az. Így boldog nem leszel....ne hagyd magad megalázni. Én jól kiosztanám, szeme közé köpnék és hagynám a francba. De minek van veled nem értem, na nem szeret...

Hát legyél erős és hallgass az eszedre! És ne maradj így ebben a kapcsolatban! Csak az idődet vesztegeted, később meg még rosszabb lesz...ha így folytatja 3 hónap múlva kezet emel rád, vagy mi?:S

19/l

2010. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!