Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe őrülten szerelmes vagyok, Ő 23 éves én 15. Vajon ez zavarna a kapcsolatban? Nagyon egyforma a gondolkodásunk, és szerintem én érettebben viselkedem a kortársaimnál. Kíváncsi lennék a véleményetekre.
2010. szept. 20. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

16 éves voltam, mikor összejöttünk a jelenlegi párommal. Ő akkor 24 volt. Most már az összeköltözést és az esküvőt tervezgetjük.

21/L

2010. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor teljesen mindegy, hogy hány év van köztetek.
2010. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsó, ez nem igaz. DE, a lány érettsége segíthet a dolgon! és nem a szex. érettségéről, hanem a lelki-szellemi érettségről beszélek.
2010. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem nagy korkülönbség, főleg ha érett vagy, de nézz más szempontokat is. Pl. ha a szüleidnek nem tetszik a dolog, szex esetén feljelenthetik a srácot megrontásért.
2010. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez még nem nagy korkülönbség, főleg ha érett vagy, de nézz más szempontokat is. Pl. ha a szüleidnek nem tetszik a dolog, szex esetén feljelenthetik a srácot megrontásért."


Ez így nem igaz! A lány már elmúlt 14 éves, azzal létesít szexuális kapcsolatot, akivel akar. A szülei amúgy sem jelenthetik fel helyette a srácot, mert akkor megmondja hogy nem bántalmazta a srác és önszántából ment bele!


A kérdezőnek: Ismertem egy lányt aki 24 éves sráccal jött össze 15 évesen (osztálytárs) és nem húzták tovább néhány hónapnál. Neked több sikert kívánok. Azért sajnálom hogy az idősebbek elkapkodják a velünk egyidőseket, így nem tudok kivel járni :)


15/f

2010. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy egy kapcsolatban ilyen fiatalon max. 4 év korkülönbség, annál több nem jó, mert egyszerűen nem vagytok egy korosztály és ez egy idő után nagyon is érződni fog.

Másik dolog: attól még, hogy szerinted érettebben viselkedsz a kortársaidnál nem jelenti azt, hogy ez valóban így is van. Kb. minden 15 éves rohadtul érettnek érzi magát a kortársaihoz képest, főleg ha egy sokkal idősebb srácba esik bele.

18L

2010. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha készen állsz a szexre,akkor no problem.De nehogy akkor kezdj el nyehegni,hogy még X hónapot várjatok.

Viszont egy normális gondolkodású 23 éves férfi nem égetné magát veled.De mindig is voltak gerinctelen férgek,és mindig is lesznek.

2010. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!