Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan követel magyarázatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan követel magyarázatot 2 éves szexkapcsolatban vagy annal talán picivel többen a lány, ha érzi,már nem akarok találkozni, kifogásokat gyártok és valami megváltozott bennem?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 07:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Attól függ, hány évesek vagytok. A szexkapcsolat elvált 40 fölötti nőknek való, akiknek már van önálló egzisztenciájuk, nagyobb gyerekük és nem akarnak férfihoz alkalmazkodni az életük más területein.

Fiatal egyedülálló normális nő minimum élettársi kapcsolatot akar.

2022. jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 NTBS ***** válasza:
86%
Lehet, hogy igen. Nem tudom, hogy egyeztettek meg kezdetben és menet közben. 2 év szex után ennyit megtehetsz neki. És le tudod zárni normálisan.
2022. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
30- as évek közepe. A nő reménykedett,hogy lesz több, talán én adtam is neki okot rá... Voltunk barátoknal, szüleimnek meséltem róla, de valahogy nem megy.
2022. jún. 25. 07:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondtam,Ha erőszakos velem, el fogok tűnni. Erőszakossag alatt értem,hogy ír, mi a bajom,mi történt,megvaltoztal vagy csak én gondolom így...ezeket ignoralom
2022. jún. 25. 07:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem körülményektől függetlenül igenis szólni kell a másik félnek, ha úgy érzed, hogy már nem szeretnéd folytatni a dolgot, tökmindegy, hogy szexkapcsolat vagy "rendes" kapcsolat lezárásáról van szó. Csak úgy ignorálni és lelépni ritka nagy bunkóság, igenis kell a lezárás és elmondani, hogy neked ez már nem pálya. Már csak azért is, mert ha tisztán és egyértelműen lezárod, akkor nem kell megküzdened az "erőszakosságával", hanem akkor ő is elfogadhatja a helyzetet és békén tud hagyni, szóval nem is értem, ez neked így miért jobb.
2022. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, emberi módon illik lezárni.


45/F

2022. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Erőszakossag alatt értem,hogy ír, mi a bajom,mi történt,megvaltoztal vagy csak én gondolom így...ezeket ignoralom"


Ez nem erőszakosság, hanem az őszinte kommunikációra való igény kifejezése a részéről egy intim kapcsolatban, amire szerintem jogosan van igénye mindkét félnek.


Gyávaságnak tartom a részedről, hogy nem mondod el neki, hogy mi a helyzet, de ha így érzel, ahogy érzel, akkor ő igazából jobban jár vele, ha ignorálod, mivel lerövidíti neki azt az időt, ami aközött telik el, amíg felismeri, hogy nem sokat jelet neked, és amíg kilép az életedből.


Naivitás volt a részéről szexkapcsolatba belemenni abban a reményben, hogy ebből valaha normális párkapcsolatot lesz. Te valóban adtál okot arra, hogy ebben reménykedjen, ha bemutattad barátoknak, nem csak kettesben találkoztatok és nem csak szex céljából.


Ha harminc elmúlt, és kapcsolatot szeretne, akkor előbb-utóbb dobbant, csak az emberek többségének kell több-kevesebb idő, amíg az érzései lekövetik azt, amit a agyilag már felfogott - a ti esetetekben azt, hogy ami köztetek van, az vakvágány és elvesztegetett idő az ő életében.

2022. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Miert nem mindod meg neki simán, hogy figyelj szivi, ez szexkapcsolat, ha nem lennél képben
2022. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy egyszerű nem akarod már folytatni c. mondat nem lenne túl megerőltető dolog részedről. Az más lap, hogy az egyenes viselkedés a jelek szerint neked nem megy. De az sem kizárt, hogy valahol élvezed az utánnad való epekedését. Mondjuk a franc se tudja, hogy mit eszik rajtad. Én eleve le sem állnék veled még két szóra sem, nem még szétrakjam egy ilyen jellemtelen fsznak.
2022. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Szegény lány, sajnos nem tudja hogy működik egy férfi… :( már réges régen ott kellett volna hagynia téged!

Neked meg annyit mondanék: egy igazi férfi (és nem csak hímnemű ) tartással rendelkezik és van gerince: megadja a tisztelet annak is, akit valamilyen szinten használt. Elköszön!

2022. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!