Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki? (több lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? (több lent)

Figyelt kérdés
Egyik lány oszt.társam beleszeretett az egyik tanárunkba mit mondjak neki ami segítene?
2010. szept. 20. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretett bele a tanárába, ez csak egy serdülőkori őrület. Úgyis kinövi, hagyni kell!
2010. szept. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden iskolás ,,beleszeret´´ a tanárába. De nem kell azt komolyan venni, még gyerek. 1 hét múlva már más valakibe lesz belezúgva...
2010. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne segíts rajta.Nem igazi szerelem.És nem fog valósággá válni.Majd magában lecseng.
2010. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hány éves az osztálytársad?
2010. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16
2010. szept. 21. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű apakomlexus.

Rám mindig azt hitték hogy szerelmes vagyok a volt informatika tanáromba.Pedig nem voltam egyszerűen úgy tekintettem rá mint ha az apukám lenne.

Mondjuk ez azért volt mert apukám alkoholista és soha nem volt semmien kapcsolatom vele és benne megláttam.

A legtöbb diáknak általában ez van.

20/L

2010. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez csak egy gyerekes betegség...Beképzeli magának! Szard le majd kinől belőle! (: (Egyébként én kérdeztem hogy hány éves)
2010. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!